Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?

Go down 
+63
Takashiro
pe$$ia
SandCastle
Bodajże
MaryMariaMara
l(inga
wills
Arrin
Aglyss
ZetkaEmka
carrie17
Selena1992
Róża-chodowca9
Karolina211
Moon :3
Lea♥
LadyArvena
Julia_525
Uśmieszek
Calma
Heshette
Clue
Pati...xd
Kikyo22
Barson1990
кoкo
kaprysab
Arbuzek_10
karina127
.Klaudi96.
Nathaly
astral
nevinowa
EREIS
korane
EveDallas
koziorożec
CzekoBoom
blueberry.
Leach
Szarusia16
Szron
wilczyca1000
Mania
Clockvise
avrilka
amorkowa
Malto
Evangeline
Sakura
gwiazda2002
Philipek
Fangusta
KaVcia
ana0000000000
weila123
Ejli
katty88888
Hoping.
Lubelak
Sabula
hanka1998
Sweet Rabbit
67 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 14, 2012 12:24 pm

Czasem irytuje mnie taka sytuacja - gracz rankingowy, kupę kasy w internetową grę poszło, tyle czasu, a raz, jak mu się gra znudzi to się buntuje i kasuje konto. Nie rozumiem. Jeszcze lepiej gdy ma dobre rzeczy z CR, EQ, kupony. Mógłby je chociaż jakiemuś przyjacielowi oddać. A nie tak pstryk i wszystko poszło z dymem...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 2:06 pm

Ja też ich troszkę nie rozumiem - Niszczyć coś, na co pracowało się długi okres czasu
Ale cóż, ich decyzja.

Ja zawsze byłam fanką Alby, która tworzyła wspaniałe prezentacje, szkoda, że odeszła


Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 2:10 pm

dobra ale wolka z dnia na dzien sie ulotnila wydaje mi sie ze przyczyna moze byc pewien dzieciak gracz czy jak to tak nazwac ktory mial prtensje do wolki ze ma zakladke na smierc czy jakos tak i to okropnie obruszylo owego niedojrzalego gracza (to bylo na rzgrywce) kazdy bronil wolki ona sama tez sie wypowiadala. po tym wszystkim jakis czas pozniej zobaczylam ze wolka juz nie gra czy jakos tak sprawdzalam czy sie nie pomylili szkoda ze to nie pomylka
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 7:14 am

Z tego co wiem to odchodzi Barson1990 affraid
Pisała o tym w wątku o UFO więc nie mam pewności.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 7:18 am

Arbuzek_10 napisał:
Czasem irytuje mnie taka sytuacja - gracz rankingowy, kupę kasy w internetową grę poszło, tyle czasu, a raz, jak mu się gra znudzi to się buntuje i kasuje konto. Nie rozumiem. Jeszcze lepiej gdy ma dobre rzeczy z CR, EQ, kupony. Mógłby je chociaż jakiemuś przyjacielowi oddać. A nie tak pstryk i wszystko poszło z dymem...

no to powiedz co ma zrobić jak mu się gra znudziła ? Czemu ma oddawać komuś, to w sumie jest niesprawiedliwe, ktoś inny ma dostać coś za darmo na co on harował tyle czasu.
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 7:22 am

No, ale po co wyrzucać od razu wszystko co się ma? Trzeba oddać konie z hodowli, współpracownikom, ew. coś co im się przyda do hodowli czyli KK, czy OM, poza tym, nie musi od razu konta usuwać, można zostawić i potem wrócić by nie zaczynać wszystkiego od nowa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 7:48 am

karina127 napisał:
Czy możecie podać link do wątku,w którym Lubelak pisał że usuwa konto???I co się wydało ???

Nie usuną. Jeszcze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 8:54 am

Nie usunie spokojnie Smile Powiedział,że może nawet wróci Very Happy
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 11:31 am

To jest kobieta, z tego co widziałam na prez.
Cytuję:
BARDZO PIĘKNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS!!!!
CIESZĘ SIĘ, ŻE MIAŁAM OKAZJĘ POZNAĆ WIĘKSZOŚĆ Z WAS!!

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW!
KONI ARABSKICH NIE SPRZEDAJĘ, GDYŻ SĄ WŁASNOŚCIĄ HODOWLI >ARABS< !!!!!!!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 2:56 pm

Cześć Wam Smile

Widzę, że moje odejście wzbudza spory szok.

Owszem, usuwam konto.
Wszystkie kupony, equus i konie rozdałam pośród moich przyjaciół i współpracowników z hodowli. Przedmioty z Czarnego Rynku również, ale część można złapać w UFO. Szanse to 5% Smile

Powód mojego odejścia?
No cóż... Jest kilka powodów:
1) Gra mnie tak pochłonęła, że przestałam realizować swoje plany i marzenia w realnym życiu. Zaczęłam mieć problemy, odwrócili się przyjaciele i najbliżsi...
2) Wydałam TYLE prawdziwych złotówek, że po podliczeniu, ile tego jest, aż się popłakałam...
3) Nieprawdopodobnie mnie irytuje postępowanie Owlientu (promocja za promocją, każdy ładuje kupony w promocje... Sprzedaż konia za kupon graniczy z cudem). Owlient po prostu na graczach dziko żeruje i odnoszę wrażenie, że ich motto na tę chwilę brzmi "zamknij mordę, kupuj kupony!".
4) Zawiodłam się na kilku osobach...

Jest mi smutno, że tak to się kończy, ale czas dorosnąć w końcu i zacząć robić coś ze swoim życiem. Ile czasu można spędzić przy pixelach? W moim przypadku - ta gra zrujnowała mi życie...

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 3:34 pm

Szkoda ze odchodzisz, ale z drugiej strony masz racje. Gra to gra. Ona ciebie nie wykarmi itp.
Mam nadzieje, ze będziesz nas co jakiś czas odwiedzać :3
No i życzę ci powodzenia w spełnianiu wszystkich twoich marzeń Smile
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostCzw Maj 24, 2012 2:08 am

szkoda ze odchodzisz zuwazylam ze wielu odchodzi ale fakt ze gra schodzi na psy i za bardzo pochlania. szkoda ze to Ty odchodzisz Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostCzw Maj 24, 2012 5:33 am

Szkoda że odchodzisz, ale z tymi uwagami to w 100% zgadzam się z tobą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostCzw Maj 24, 2012 5:35 am

Powiem że Ow mógłby troche przystopować !!!
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostCzw Maj 24, 2012 6:34 am

Ow mogłaby co najwyzej.
No ale szkoda, ze tylu dobrych graczy odchodzi. Mio chociaż, ze nie każdy usuwa konto od razu, tylko po prostu nie wchodi jakiś czas, potem zawsze ma ten leposzy start... :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostCzw Maj 24, 2012 6:47 am

No niektórzy tak jak mycha przenoszą się na nowe konta
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 5:50 am

Ja bym chętnie została - na prawdę...
Będzie mi brakowało wielu osób, BLUPowania, podnoszenia PG i w ogóle...
Ale ile czasu, na siłę, można być dzieckiem?

Szkoda mi boskich koni, wędrownych... Wszystkiego, na co sobie tak ciężko zapracowałam.
Ale ta gra to uzależnienie, z którym muszę skończyć!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 12:03 pm

No tak... przykro mi, będzie nam Cb brakować Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 12:22 pm

Barson1990 napisał:
Ja bym chętnie została - na prawdę...
Będzie mi brakowało wielu osób, BLUPowania, podnoszenia PG i w ogóle...
Ale ile czasu, na siłę, można być dzieckiem?

Szkoda mi boskich koni, wędrownych... Wszystkiego, na co sobie tak ciężko zapracowałam.
Ale ta gra to uzależnienie, z którym muszę skończyć!
Mam tak samo Sad Co prawda nie wydałam na ta grę fortuny choć gram już od ponad 2 lat ale to jest takie uzależnienie,ze nie mogę spać w nocy.Mnie przerażają zasady pewnych graczy w hodowlach i wymagania,kultura na howrse i postawa Owilentu co przykładem nie świeci.Też myślę o odejściu ale za bardzo nie chce.
Ile wydałaś na to pieniędzy,jeśli mogłabym wiedzieć?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 12:28 pm

Smofy, ale chyba polska wersja ma ponad rok. (?)
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 12:31 pm

Więcej niż rok,a obecne konto nie jest moim pierwszym ;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 2:13 pm

Po podliczeniu... Kupiłam 494 kupony, część Kartą Kredytową, część SMSem... Wyliczyłam z tego średnią i wyszło mi 2100 złotych -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 2:35 pm

Barson1990 napisał:
Po podliczeniu... Kupiłam 494 kupony, część Kartą Kredytową, część SMSem... Wyliczyłam z tego średnią i wyszło mi 2100 złotych -.-
OMG!
A mnie koleżanki wyzywają za wydaną trochę ponad stówę.
To dobra wypłata...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 25, 2012 2:36 pm

Barson1990 napisał:
Po podliczeniu... Kupiłam 494 kupony, część Kartą Kredytową, część SMSem... Wyliczyłam z tego średnią i wyszło mi 2100 złotych -.-
Chyba miałaś jednak powód do płaczu. : (
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 4:51 am

Barson, powiem, że po części Cię rozumiem. Po części, ponieważ wiem, że ta gra jest okropnym pożeraczem czasu, ale osobiście nie uzależniła mnie do tego stopnia, by z jej powodu cierpiało moje życie prywatne. Niemniej nie neguję Twoich odczuć. Jeśli tak rzeczywiście jest, dobrze, że postanowiłaś coś z tym zrobić. Nam szkoda, że odchodzisz, ale ważna jesteś Ty. I jeśli to ma Ci pomóc w uporządkowaniu życia - powodzenia i gratulacje za decyzję Smile Można by doradzać "nie odchodź, jedynie ogranicz czas spędzony na howrse", ale to Ty najlepiej wiesz, czy dałabyś radę w ten sposób rozwiązać problem. Może byłby to zbyt słaby krok?

A propos wydania prawdziwych złotówek na grę - nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale wiedz, że nie jesteś jedyną, która dała się złapać w macki marketingu howrse. Osobiście również mam "na koncie" ponad 1000 złotych wydanych na wirtualne koniki - głównie na początku gry, ponad rok temu, kiedy to radość z gry przesłaniała mi zdrowy rozsądek. Na szczęście te pieniądze to mój własny zarobek, więc mogę pluć tylko sobie w brodę, że wydałam ponad połowę jednej wypłaty na jakąś tam gierkę. Ale staram się o tym nie myśleć - nie zamierzam się irytować, a czasu się nie cofnie Wink

I jeszcze słowo o dorośnięciu bez howrse - wszystko jest dla ludzi, ważne, by znaleźć pomiędzy tym "wszystkim" zdrową równowagę Smile

Dorzucę też, że ja również zdecydowałam się na odpoczynek od howrse. Nie kasuję konta, lecz ograniczam zajmowanie się nim. Powód - zmęczenie grą, głupawym jazgotem na oficjalnym forum i polityką Owilentu. Zarobić na mnie nie zarobią (już Wink), więc nie tracą jakiegoś drogocennego klienta Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 5:00 am

Ja też myślę nad odejściem jestem coraz starsza i na howrse dziennie spędzam przeszło 10 godz nie ma czasu na lekcje, na naukę,na prawdziwe życie...
Ja nie kupuje kuponów bo po prostu nie chce wywalić 2000 złoty w grę ( Barson ale Owlient się na cb zbogacił) i nie stać mnie na to ja wole np. kupic sobie ciuchy itd. ale wiem jeszcze jedno jak się kupi kupon trudno przestać a wgl ta gra tez jest bardzo uzależniająca
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 5:20 am

Powiem szczerze, że to mój "pierwszy raz", gdy dałam się złapać w takie coś... Tak mnie gra pochłonęła, że rano wstawałam, siadałam do kompa, siedziałam, siedziałam, siedziałam... Postanowiłam coś zjeść, siedziałam, siedziałam, siedziałam... Patrzę, a tu północ. Obowiązki domowe - poszły na bok, znajomi - poszli na bok, matka, chłopak - poszli na bok... Przestałam chodzić na uczelnię, bo często na Howrse zarywałam noce. Zaczęły się problemy, awantury, kłótnie, że ja nic nie robię (no i de facto tak dokładnie było). Przekreśliłam przez to studia, bo już za późno na ratowanie tego, teraz ratuję związek i relacje z matką (liczę na szczęście, bo decyzja o wyprowadzce mojego chłopaka narazie nie uległa zmianie). Żyłam tylko i wyłącznie grą. Teraz dopiero widzę, jaki to był dla mnie problem i pochłaniacz czasu, bo od kiedy na Howrse wchodzę na 5 minut, żeby przeczytać wiadomości (czasem nieprawdopodobnie irytujące), nagle mój dzień zrobił się niewiarygodnie długi. Mam czas, żeby zrobić obiad, zająć się zwierzętami, wyjść na spacer, spotkać się ze znajomymi (których też próbuję odzyskać).

Gdyby ktoś mi rok temu powiedział, jak zmarnuję swoje życie - wyśmiałabym go...
Jestem osobą ambitną i w życiu bym się nie spodziewała, że zwykła gra może tak odmienić wszystko... Szkoda, że swoje ambicje przełożyłam na grę, a nie na walkę o jak najlepsze oceny w indeksie... Jestem na siebie cholernie zła!!

Konto może zostawię, bo szkoda mi boskich i dzikusów, co miesiąc dostaję RO, więc będę rozdawała wszystko, co mi wpadnie na konto.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 5:22 am

Swoją drogą - przestrzegam wszystkich równie mocno "pochłoniętych". Czasem ucieczka z realnego świata, kończy się tak jak w moim przypadku - totalną rozsypką relacji międzyludzkich.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 5:24 am

Barson u mnie też jest tak samo matka przechodzi smą siebie żeby mnie z kompa wyrwać
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 5:48 am

Mi w kwietniu stuknęły 22 lata... A zachowywałam się jak rozkapryszony przedszkolak, wyznający zasadę "należy mi się"... Jeeezu, w końcu mój mózg zaczął pracować tak, jak powinien...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Sponsored content





Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nowi gracze na Howrse najbardziej narażeni na oszustwa...
» Coś dla tych, którzy lubią smoki
» Dla wszystkich patriotów, którzy nie chcą opuszczać Polski
» Przystanek Woodstock - dla tych, którzy chcieli, ale nie mogli

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: