Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?

Go down 
+63
Takashiro
pe$$ia
SandCastle
Bodajże
MaryMariaMara
l(inga
wills
Arrin
Aglyss
ZetkaEmka
carrie17
Selena1992
Róża-chodowca9
Karolina211
Moon :3
Lea♥
LadyArvena
Julia_525
Uśmieszek
Calma
Heshette
Clue
Pati...xd
Kikyo22
Barson1990
кoкo
kaprysab
Arbuzek_10
karina127
.Klaudi96.
Nathaly
astral
nevinowa
EREIS
korane
EveDallas
koziorożec
CzekoBoom
blueberry.
Leach
Szarusia16
Szron
wilczyca1000
Mania
Clockvise
avrilka
amorkowa
Malto
Evangeline
Sakura
gwiazda2002
Philipek
Fangusta
KaVcia
ana0000000000
weila123
Ejli
katty88888
Hoping.
Lubelak
Sabula
hanka1998
Sweet Rabbit
67 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostSob Wrz 29, 2012 2:51 pm

Ale właśnie owlientowi o to chodzi: uzależnić.
Weś nowy dodatek pt ciąg DNA. jakkolwiek to działa jest zarezerwowane dla nowych. Ja to nazwałam "opcją dla leniwych" bo ponoć dzięki temu możesz wytrenować konia w ciągu jednego kliknięcia.
Wiedzieli co robić bo to mało leniwych co chciałoby mieć na dzień dobry konie z kolekcją rozet , 30 gwiazdkami a najlepiej po tygodniu wygrać GP ? I teraz kup sobie coś takiego raz, bardzo możliwe, że skusisz się też na coś innego za jeden kupon.
Kupon jeden,drugi, piąty dziesiąty i faktycznie zanim się ogarniesz masz za sobą z 50 kuponów. I wtedy faktycznie szkoda się rozstawać z grą, bo przecież tyle kasy sie w to władowało, a kupony tanio nie chodzą....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
wills
Nowy
wills


Nick w grze : -brak-
Liczba postów : 4
Dołączył : 06/10/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostSob Paź 06, 2012 6:34 am

Graczka była w pierwszej 10. Zawsze obserwowałam jej konto, aż pewnego dnia, po prostu nie było jej ani w rankingu ani w katalogach. O ile dobrze pamiętam nazywała się The end. Powód odejścia - nieznany
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostSob Paź 06, 2012 6:58 am

wills napisał:
Graczka była w pierwszej 10. Zawsze obserwowałam jej konto, aż pewnego dnia, po prostu nie było jej ani w rankingu ani w katalogach. O ile dobrze pamiętam nazywała się The end. Powód odejścia - nieznany
THE END Wink
Pamiętam ją,robiła świetne prezentacje,super radziła sobie z grą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
l(inga
Nowy
l(inga


Nick w grze : l(inga
Liczba postów : 7
Dołączył : 23/10/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Paź 23, 2012 4:28 am

Mi brakuję trenerki, THE END. Jeszcze modzi... iaebe-chan i dużo innych. Pamiętam też domciadę, zawsze była pierwsza w rankingu. Teraz prawie się nie loguje do gry.
Powrót do góry Go down
MaryMariaMara
Przyjaciel Zagrody
MaryMariaMara


Nick w grze : Prezentacje.
Liczba postów : 663
Dołączył : 10/07/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Paź 23, 2012 6:12 am

To teraz podliczmy ile razem wydaliśmy na kupony?
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Paź 23, 2012 7:12 am

Nie wiem, jak się przedstawia sytuacja z aleksandrową, niemniej jeszcze wczoraj widziałam na jej profilu całkiem fajne UFO (Nyks, Zestawy Harmonii). Jak jest dziś - nie sprawdzałam. Czy odchodzi? Tego nie wiem, niemniej UFO podsunęło mi myśl, że owszem - również powystawiałam co ciekawsze rzeczy do łapania, gdy zdecydowałam się skończyć z howrse.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: t   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Paź 23, 2012 8:40 am

l(inga napisał:
Mi brakuję trenerki, THE END. Jeszcze modzi... iaebe-chan i dużo innych. Pamiętam też domciadę, zawsze była pierwsza w rankingu. Teraz prawie się nie loguje do gry.


Trenerka o ile mnie pamięć nie myli, nadal gra. Tyle, że pod innym nickiem.
Powrót do góry Go down
l(inga
Nowy
l(inga


Nick w grze : l(inga
Liczba postów : 7
Dołączył : 23/10/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 10:54 am

ApplePie napisał:
l(inga napisał:
Mi brakuję trenerki, THE END. Jeszcze modzi... iaebe-chan i dużo innych. Pamiętam też domciadę, zawsze była pierwsza w rankingu. Teraz prawie się nie loguje do gry.


Trenerka o ile mnie pamięć nie myli, nadal gra. Tyle, że pod innym nickiem.
A pamiętasz jaki nick? Smile
MaryMariaMara - ok. 50 zł, choć na dzisiejszym koncie ani grosza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 11:00 am

l(inga napisał:
ApplePie napisał:
l(inga napisał:
Mi brakuję trenerki, THE END. Jeszcze modzi... iaebe-chan i dużo innych. Pamiętam też domciadę, zawsze była pierwsza w rankingu. Teraz prawie się nie loguje do gry.


Trenerka o ile mnie pamięć nie myli, nadal gra. Tyle, że pod innym nickiem.
A pamiętasz jaki nick? Smile
MaryMariaMara - ok. 50 zł, choć na dzisiejszym koncie ani grosza.

Klik<
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 4:22 pm

Malto napisał:
Nie wiem, jak się przedstawia sytuacja z aleksandrową, niemniej jeszcze wczoraj widziałam na jej profilu całkiem fajne UFO (Nyks, Zestawy Harmonii). Jak jest dziś - nie sprawdzałam. Czy odchodzi? Tego nie wiem, niemniej UFO podsunęło mi myśl, że owszem - również powystawiałam co ciekawsze rzeczy do łapania, gdy zdecydowałam się skończyć z howrse.
I aleksandrowa zniknęła z howrse. Nie ma już konta.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 4:33 pm

Ano zniknęła, niestety...
Hodowla luzów ma teraz "żałobę"... Jestem lekko zaryczana i zasmarkana, bo to była jedna z TYCH osób, którym byłabym w stanie powierzyć całe swoje konto i miałabym pewność, że "włos z głowy by mu nie spadł"...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 4:40 pm

To racja, aleksandrowa była kwintesencją uczciwości i rzetelnego podejścia do załatwianych spraw.
Naprawdę szkoda, że odeszła. Barson, znasz może powody? Brak czasu, czy może raczej brak cierpliwości do gry?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 5:08 pm

W sumie kilka spraw się na to złożyło.

Sprawy osobiste oraz zniechęcenie do gry - główne powody.
Posiadam 3 konie, które Aleks mi przekazała. Są PAMIĄTKĄ. Wzruszam się za każdym razem, gdy na nie patrzę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 5:15 pm

Mam nadzieję, że teraz, gdy Aleks odeszła, będę umiała kontynuować dzieło Jej i Rosjanek. Czyli prowadzić luzytany w dobrym kierunku. Bo obawiam się, że gdy inni zobaczą, że Aleks odeszła, rzucą się na luzy jak hieny na padlinę... x_x
A wiem, że nigdy Jej nie dorównam pod względem wytrzymałości psychicznej. Hodowli prowadzić też nie umiem, staram się, jak tylko mogę... Ale to wyjątkowo trudne zadanie. Dostałam TAKĄ szansę i zrobię WSZYSTKO, by tego nie zmarnować! I nie pozwolę, by pamięć o Aleks kiedykolwiek miała zniknąć!!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Go??
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Paź 30, 2012 1:32 am

Malto napisał:
Malto napisał:
Nie wiem, jak się przedstawia sytuacja z aleksandrową, niemniej jeszcze wczoraj widziałam na jej profilu całkiem fajne UFO (Nyks, Zestawy Harmonii). Jak jest dziś - nie sprawdzałam. Czy odchodzi? Tego nie wiem, niemniej UFO podsunęło mi myśl, że owszem - również powystawiałam co ciekawsze rzeczy do łapania, gdy zdecydowałam się skończyć z howrse.
I aleksandrowa zniknęła z howrse. Nie ma już konta.
Och...
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Paź 30, 2012 4:27 am

Też żałuję, ale z tego co pisała, to ją rozumiem... Grać z braku czasu "na pół gwizdka" nie chciała, to się skasowała... Chyba tylko jestem jedyną osobą nie grającą, która posiada tam konto, i jak na razie nie rozdaje rzeczy XD Wciąż mam cichą nadzieję, że coś się poprawi...
Szkoda tylko, że nie zdążyłam się z nią pożegnać, bo zanim odpisałam, to zdążyła się skasować...

O, przypomnieliście mi, że miałam jej konto na Zagrodzie skasować. Czyli tu też nie będzie się pokazywać
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Paź 30, 2012 4:56 am

Malto napisał:
To racja, aleksandrowa była kwintesencją uczciwości i rzetelnego podejścia do załatwianych spraw.
Naprawdę szkoda, że odeszła. Barson, znasz może powody? Brak czasu, czy może raczej brak cierpliwości do gry?

Szkoda. Lubiłam z nią robić wymiany. Ona jedyna nigdy nie wymyślała w tej sprawie.
Powrót do góry Go down
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostSob Lis 03, 2012 8:01 am

mi trochę żal usunąć konto na howrse, wchodzę rzadko, i kuponów już nie kupię :/
Powrót do góry Go down
SandCastle
Już coś wie
SandCastle


Nick w grze : SandCastle
Liczba postów : 180
Dołączył : 26/10/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostSob Lis 03, 2012 10:43 am

Kiedyś jeszcze jako agalaga nie mogłam bez Howrse żyć, kiedy jednak zdałam sobie sprawy na ile jestem uzależniona przestałam grać, konto oddałam i koniec. Teraz wróciłam, by zająć się grafiką, ale nie trzyma mnie Howrse w żaden sposób. Ktoś by powiedział usuń konto i mnie nie ma. A CzekoBoom czemu odeszła?
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostNie Lis 04, 2012 7:52 am

SandCastle napisał:
Kiedyś jeszcze jako agalaga nie mogłam bez Howrse żyć, kiedy jednak zdałam sobie sprawy na ile jestem uzależniona przestałam grać, konto oddałam i koniec. Teraz wróciłam, by zająć się grafiką, ale nie trzyma mnie Howrse w żaden sposób. Ktoś by powiedział usuń konto i mnie nie ma. A CzekoBoom czemu odeszła?

Czemu ja odeszłam? W sumie to nie chce mi się nawet logować, a co dopiero robić coś z końmi.. Oddałam rzeczy i skasowałam konto. Raczej nie wrócę, myślałam że znudzenie jest chwilowe, bo kiedyś poświęcałam sporo czasu tej grze i może dlatego.. Cóż, nuda nie przeszła i jakoś nie mam ochoty na howrse. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostNie Lis 04, 2012 8:13 am

LadyArvena napisał:
Chyba tylko jestem jedyną osobą nie grającą, która posiada tam konto, i jak na razie nie rozdaje rzeczy XD Wciąż mam cichą nadzieję, że coś się poprawi...

A ja myślałam, że jestem jedyna.. Laughing


Szczerze mówiąc nie dziwię się, że teraz się ludzie usuwają. Gra zeszła na psy (nie obrażając psów). Nie jest to przyjemnością jak wtedy, kiedy Ubisoft dołączał do Owlientu. :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostNie Lis 04, 2012 11:06 am

Taa, chyba po banie też usunę konto (no chyba że po banie sami mi usuną)
Rozmowy o howrse nie są już takie ciekawe, o wiele lepiej czuję się tutaj pisząc o innych grach..
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 1:11 pm

Taaaa.... Może opowiem tezs moją historię ?
Zaczęłam przeygoidę z howrse ponad rok temu... Było wtedy fajnie, grałam z poważnym uzależnieniem codziennie spędzałam kilka godzin na samym howrse. - Teraz nie wiem co na nim robić. Ale przyszedł czas kiedy musiałam(chciałam) wyjechać na 2 tyg. na obóz konny. I zamartwiałam się strasznie : ,,co bedzie z kontem" , ,,co zrobić?". No ale nic, pojechałam. Na obozie zrozumiałam że to jest tylko marnotractwo czasu, jak moge przebywać z końmi... I od tamtej pory(tegoroczne wakacje) nie gram już nałogowo, nie mam smutnej miny gdy nie zalogowałam się chociaż raz dziennie.

Konta nie chcę usówać, bo naleze do naj. hodowli rogów wal. i nie chce zostawić znajomych. Ale przy grze trzama mnie tylko ta hodowla i grafika, która już powoli zanika bo nie mam weny.

PS.Teraz zamiast siedzieć godzinami na kompie bawię się z moimi zwirzakami i zbieram figurki schleich Very Happy
Powrót do góry Go down
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 1:22 pm

Hmmm, figurki...koni?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 1:25 pm

A ja nadal czuję się jakbym wygrała los na loterii albo przeszła terapię odwykową. XD
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 1:29 pm

Tak, schleich. Robie im derki, kantary, i wszystko co dla koni Wink
np.
Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 48451081845bf9c32aa66e
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 1:30 pm

verni - Liczba postów 999 xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 1:37 pm

vernille napisał:
A ja odnalazłam kolejny plus! Kolejna opowieść dla tych, którzy wahają się co do kasacji konta.


To naprawdę dziwne, bo nigdy nie byłam Bóg wie jaka chętna do nauki. Poszłam do liceum z ukrytym w mózgu zalążkiem strachu, że będą mnie tak cisnąć, że po prostu nie zdam - tak, jestem leniem i często nie odrabiam prac domowych, co nasiliło się za czasów grania w Howrse - bo kunie ważniejsze, wracam ze szkoły i od czternastej do północy klikam 'nakarm' i kupuję kupony.

Poszłam Ci ja do tego LO, po kasacji konta komputer nie jest już dla mnie najważniejszy i - o dziwo - siedzę przy lekcjach. Nie, że siedzę, bo muszę, ale siedzę, bo po prostu chcę.

Przykład: dwa tygodnie temu zadali mi do domu prezentację multimedialną, mam ją przynieść na ten wtorek, co teraz będzie. Znając życie, gdybym grała w Howrse, albo bym jej nie zrobiła, albo obudziłabym się w poniedziałek, że na następny dzień mam prezentację do zrobienia. Tymczasem siedząc przed kompem po prostu stwierdziłam, że nie mam co na nim robić i wzięłam się za zaległą pracę, potem za chemię i polski - tym sposobem i dzień jutrzejszy i poniedziałkowe popołudnie mogę przeleżeć do góry brzuchem.

I wiecie co? Przyznam się. Jestem z siebie ZADOWOLONA i DUMNA, że przestałam sobie zatruwać życie grą. Jedyne, co łączy mnie teraz z komputerem i informatyką, to grafika komputerowa i tworzenie stron www, ale jest to moja pasja i robię to, bo chcę, a nie dlatego, że stało się to moim uzależnieniem (poniekąd też, ale jednak zdrowym, bo coś mi w życiu przynosi i wiążę z tym jako taką przyszłość. Wirtualnym hodowcą nie zostanę, więc siedzenie przed pikselowymi końmi nic mi nie da.)

Namawiam, namawiam i jeszcze raz namawiam ludzi, którzy chcą, a nie mogą wyzbyć się z siebie nałogu wchodzenia na Howrse. Może zabrzmi to tandetnie, ale sami byście to przyznali - "wasze życie stanie się lepsze"!

Jeśli myślicie, że nie skasujecie konta, bo włożyliście w to sporo pracy i kasy, pomyślcie, że jeśli nie skasujecie go teraz, to za jakiś czas będziecie do niego jeszcze bardziej przywiązani, włożycie w to więcej kasy, więcej czasu zmarnujecie i będzie Wam tego jeszcze bardziej szkoda.

Wiesz co? Konto na Hwr mam, ale już nie to stare. I rzadko kiedy wchodzę. Muszę przyznać, że od razu po kasacji konta jest mi lepiej Smile
Powrót do góry Go down
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 10:31 pm

A ja nie mogę jeszcze usunąć -.-
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 4:20 am

Malto napisał:
Kretynizm w najczystszej postaci...
Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 2vjd16a

Dziewczę właśnie seksi się na forum z jakąś inną panną o nicku "jestem idiotką" (pewnie multi).

Informuję, że za zamieszczenie linku do tego screena na Wydarzeniach (wczoraj, około godziny 15:00) i zadanie Ow/Kowelanowi pytania, dlaczego takie konta zawalają serwer i czy ich restrykcyjność jako Administratorów nie jest skierowana w nieodpowiednią stronę (podwyższanie cen kryć, by zmniejszyć ilość koni zamiast usuwanie tego typu śmieci) dostałam BANA NA FORUM I -1 PUNKT KARMY.
Oto otrzymany powód odjęcia Karmy:
Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 315c3np

Znów nie mam dostępu do wymian, forum itp.
Dziękuję bardzo, ale to przelało czarę goryczy. Dziś kasuję się z tego bagna.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sponsored content





Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 7 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nowi gracze na Howrse najbardziej narażeni na oszustwa...
» Coś dla tych, którzy lubią smoki
» Dla wszystkich patriotów, którzy nie chcą opuszczać Polski
» Przystanek Woodstock - dla tych, którzy chcieli, ale nie mogli

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: