Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?

Go down 
+63
Takashiro
pe$$ia
SandCastle
Bodajże
MaryMariaMara
l(inga
wills
Arrin
Aglyss
ZetkaEmka
carrie17
Selena1992
Róża-chodowca9
Karolina211
Moon :3
Lea♥
LadyArvena
Julia_525
Uśmieszek
Calma
Heshette
Clue
Pati...xd
Kikyo22
Barson1990
кoкo
kaprysab
Arbuzek_10
karina127
.Klaudi96.
Nathaly
astral
nevinowa
EREIS
korane
EveDallas
koziorożec
CzekoBoom
blueberry.
Leach
Szarusia16
Szron
wilczyca1000
Mania
Clockvise
avrilka
amorkowa
Malto
Evangeline
Sakura
gwiazda2002
Philipek
Fangusta
KaVcia
ana0000000000
weila123
Ejli
katty88888
Hoping.
Lubelak
Sabula
hanka1998
Sweet Rabbit
67 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 4:41 pm

Na mnie już nie zarobią ani grosza, nie ma opcji Cool
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Julia_525
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 77
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 6:52 am

przeczytałam wszystko co zawarte było w tym poście, wszyściutko, i na prawdę, szkoda mi niektórych graczy, jednak ja tez jestem zwolenniczką tego, by mieć lepsze życie, nie grę. Mi ta gra też zajmuje szalenie dużo czasu, straciłam już praktycznie czas na życie, to realne. Nie mam kiedy wyjść ze znajomymi, kiedy się pouczyć... na szczęście są już wakacje bo nie wiem już jak to by wyglądało w roku szkolnym, a pod jego koniec wyglądało... tragicznie. Jeżdżę konno, i chyba tylko na realne konie nie brakuje mi życia... Przeprowadzam się też, i to w następnym tygodniu, dlatego będę miała urlop od tej gry, moja psychika się wyprostuje i zobaczymy co potem Smile Generalnie na howrse trzymają mnie tylko wspaniałe osoby, z którymi rozmawia mi się niesamowicie Smile

Ależ mi się na wyznania zebrało... mam nadzieje że Was nie zanudziłam xd
Powrót do góry Go down
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Lip 20, 2012 2:51 am

Forest_Girl też już nie ma...
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Lip 20, 2012 5:10 am

verni też konto usunęła
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Lip 20, 2012 8:04 am

no właśnie mi mignęło info na poczcie że już jej nie ma a coś się mi wydawało że jednak miała zostawiać ale może miałam zwidy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Lip 20, 2012 8:54 am

Julia_525 napisał:
Generalnie na howrse trzymają mnie tylko wspaniałe osoby, z którymi rozmawia mi się niesamowicie Smile

Chyba większość z nas właśnie znajomi tu trzymają...



Verni? Myślałam, ze jednak się rozmyśli... Sad Ale chyba na doggi wciąż gra, więc jak się chce ją dorwać, to się da... Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Lea♥
Raczkujący
Lea♥


Nick w grze : Lea♥
Liczba postów : 91
Dołączył : 18/07/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Lip 20, 2012 9:47 am

Najwięcej osób usuwa się przez zmiany ;/
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Lip 20, 2012 10:44 am

Malto napisał:
Napisałam już w temacie o banach i upomnieniach, ale powtórzę:
Konta chyba nie wykasuję, chociażby po to, by od czasu do czasu zajrzeć tam z ciekawości, co też się w świecie howsre dzieje. Racja, utrzymanie konta mnie nic nie kosztuje, więc niech sobie jest Smile
Inna sprawa, że szlag mnie będzi trafiał przez kolejne pół roku, jak będę widziała niepełną Karmę Very Happy Jakby nie było, sześć punktów do odrobienia Very Happy
Właśnie szkoda kasować... Staż, znajomi... A granie? Po tym, co robi Owlient ciężko to nazwać grą. -.-
Może za jakiś czas to się zmieni, ale na razie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Sie 10, 2012 12:55 pm

Ten wątek jest moim ulubionym wątkiem,mimo,iż z ponurą i smutną treścią.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Moon :3
Raczkujący
Moon :3


Nick w grze : Moon :3
Liczba postów : 98
Dołączył : 24/07/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostSro Sie 15, 2012 3:23 am

Ostatnio ktoś włamał się na konto enej+ i usunął. Sad
Szkoda mi jej, bo musi zaczynać od początku.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1967690
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostSro Sie 15, 2012 10:03 am

Ja też już usunęłam konto. Od dawna nie grałam już na Howrse, ostatnie poczynania Administracji i Modów skłoniły mnie do tego. Chciałam rozdać wszystkie rzeczy, które miałam w zapasach, ale wkurzał mnie fakt, że mogę dokonać tylko 3 wymian w ciągu tyg., a rzeczy miałam wiele więcej. Nie chcąc wisieć na serwerze nawet tygodnia dłużej, w jednej chwili podjęłam decyzję o kasacji konta w trybie natychmiastowym. Nie tęsknię już za tą grą, nie szkoda mi prawie 460 dni stażu, w miarę dobrych koni i mnóstwa rzeczy, które posiadałam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostSro Sie 15, 2012 4:39 pm

ja, jak mam być szczera, w lipcu urządziłam przenoszenie się z konta na konto, tj. z Karolina211 na Karola211 (od 15.10.2010 nie przyszło im do głowy, żeby mnie o multikonto podejrzewać. nie było to multi, natomiast prowadziłam dość mocny wyzysk z konta siostry, na którym aktualnie gram). zbierałam się do kasowania konta przez dłuuugi czas, szkoda mi było wielu rzeczy, naprawdę, chociażby boskich koni czy kilku stałych bonusów z kart świątecznych. Ostatecznie na usunięcie mojego prawdziwego konta wpłynęło usunięcie gry przez verni - serio, może to zabrzmi głupio, ale tak było. Dostałam wiadomość, że już nie gra i to przeważyło. moje myśli popłynęły wtedy: "verni miała dobre konie, dobrą opinię, dobre miejsce w rankingu i usunęła konto, więc ja też mogę". Odesłałam 6 bożyszczy do schroniska, zabrałam ostatnie equus i zniknęłam, to znaczy w połowie. I tak sobie teraz klikam jako Karola211... Ale szczerze to chciałabym przestać. Nie kasować kolejnego konta, tylko PRZESTAĆ wchodzić do gry... nie umiem, ale tragedii jeszcze nie ma.

o matko, ja to mam talent do rozpisywania się ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 16, 2012 3:06 am

Ja też mam powoli dość.Wchodzę i na siłę oporządzam te konie choć wiem,ze nie muszę bo to moja gra i mogę robić sę z nią cokolwiek mi się zapragnie a jednak nadal siedzę i oporządzam,nie przestaję bo już przez te głupie piksele mam potem wyrzuty sumienia,że nie oporządziłam jakiegoś cennego konia o0 Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 5:38 am

A ja nie oporządzam koni, zapomniałam nawet o boskim od ciotki. Gdyby to był Szafir czy jak a to nędzny Gypse. Ale gram. Gram, bo coś mnie ciągnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostNie Sie 19, 2012 2:44 am

Karolina, wow, jestę inspiracjąą! XD

a co do usuwania mojego konta, to wybaczcie, ale zbierałam się do tego od roku i stwierdziłam, że nie zamierzam się dalej katować tą grą... kilka dni później wyjeżdżałam za zagranicę, więc stwierdziłam, że to będzie idealny moment i faktycznie - na wyjeździe, po kilku dniach dopiero przypomniałam sobie o Howrse i aż mi się uśmiech wkradł na twarz jak pomyślałam, że jak wrócę, to pierwsze co zrobię to będzie zabawa z psem i opowiadanie rodzicom o wyjeździe, a nie opiekowanie się wirtualnymi końmi i odpisywanie na kolejne XXX wiadomosci ;D
Powrót do góry Go down
Selena1992
Już coś wie
Selena1992


Nick w grze : Selena1992
Liczba postów : 297
Dołączył : 14/08/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 9:39 am

Moon :3 napisał:
Ostatnio ktoś włamał się na konto enej+ i usunął. Sad
Szkoda mi jej, bo musi zaczynać od początku.

enej+ to nie był uczciwy gracz, na forum wypisywała: zmieńcie e-maila na xxxxxx, a dostaniecie xx kuponów
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1352077
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 2:19 pm

Witaj,

nadia.amorek nie korzysta już z Howrse.
Nie będzie pojawiał/a się już na twojej liście znajomych.

Do zobaczenia,
Zespół Howrse



Nadio, why?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 3:22 pm

verni, a widzisz XD

zastanawiałam się już kilka razy nad kasacją gry 4ever, ale jakoś nie chcę... z 2 strony :p

co do nadii, zdziwka totalna Oo
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 3:19 am

Lul, o co chodzi z nadią? ;O jeszcze kilka dni temu jej Hery sprzedawałam.. Włam czy nagła decyzja?
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 4:45 am

Wczoraj dostałam wiadomość, ze nadia.amorek nie korzysta już z howrse :c Szkoda :c Dlaczego?
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 11:30 am

No właśnie,ja dzisiaj też chciałam jej pogratulować;ować,paczę a tu jej nie ma Surprised Od razu weszłam na ten wątek.
Przecież dobrze jej szło,była w prestiżach,miała dobry ranking i reputacje,hodowała na zamówienie rogate a jednak usunęła.Nie chce być dociekliwa ale to może włam? o.O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 1:42 pm

Rozmawiałam z nadią!



Usunęła konto, gdyż "Nie ma czasu na howrse a nie chce, by jakaś gra była ważniejsza od jej zycia realnego"

Nie dziwię jej się
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 1:54 pm

Ja też rozmawiałam. :p
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 4:17 pm

ana0000000000 napisał:
Rozmawiałam z nadią!



Usunęła konto, gdyż "Nie ma czasu na howrse a nie chce, by jakaś gra była ważniejsza od jej zycia realnego"

Nie dziwię jej się

Aha, rozumiem. I dziewczyna ma racje, później na stare lata by żałowała, ze swoje młode lata przesiedziała przed kompem...
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostSob Wrz 15, 2012 4:35 am

Kikyo22 napisał:
ana0000000000 napisał:
Rozmawiałam z nadią!



Usunęła konto, gdyż "Nie ma czasu na howrse a nie chce, by jakaś gra była ważniejsza od jej zycia realnego"

Nie dziwię jej się

Aha, rozumiem. I dziewczyna ma racje, później na stare lata by żałowała, ze swoje młode lata przesiedziała przed kompem...
O kurde,jestem w tym samym wieku co ona...
No ale co ja mam innego robić? :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostNie Wrz 16, 2012 3:10 am

Koszatka napisał:
Kikyo22 napisał:
ana0000000000 napisał:
Rozmawiałam z nadią!



Usunęła konto, gdyż "Nie ma czasu na howrse a nie chce, by jakaś gra była ważniejsza od jej zycia realnego"

Nie dziwię jej się

Aha, rozumiem. I dziewczyna ma racje, później na stare lata by żałowała, ze swoje młode lata przesiedziała przed kompem...
O kurde,jestem w tym samym wieku co ona...
No ale co ja mam innego robić? :<

Pytanie, która ja non stop sobie zadaję. Co mam innego robić, jak nie siedzieć przed kompem?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostNie Wrz 16, 2012 3:25 am

Aglyss, żyć normalnie ;D
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostSro Wrz 19, 2012 11:12 am

Aglyss napisał:
Koszatka napisał:
Kikyo22 napisał:
ana0000000000 napisał:
Rozmawiałam z nadią!



Usunęła konto, gdyż "Nie ma czasu na howrse a nie chce, by jakaś gra była ważniejsza od jej zycia realnego"

Nie dziwię jej się

Aha, rozumiem. I dziewczyna ma racje, później na stare lata by żałowała, ze swoje młode lata przesiedziała przed kompem...
O kurde,jestem w tym samym wieku co ona...
No ale co ja mam innego robić? :<

Pytanie, która ja non stop sobie zadaję. Co mam innego robić, jak nie siedzieć przed kompem?
To sarkazm czy cu? ;D Nie no,ja naprawdę nie mam co robić.Budzę się,idę do szkoły,przychodzę,uczę się,bawię się ze zwierzakami i do kompa i do kompa. Rolling Eyes I teraz powiem wam coś ciekawego: nie ma przyjaciół >z wyboru,takich jak ja mam mieć ''możliwość'' to by nikt nie chciał< więc nie chodze na ''lansy'' i ''melanże''.Konno nie jeżdżę więc...To mi daję przynajmniej frajdę,gra. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostSob Wrz 29, 2012 1:07 pm

Dziewczyna pisze na forum:

Cytat :


Ow, Ariana. ~ Bardzo Wam dziękuję Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 %28l%29 Wiem jak to jest Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 ;%29 Na moje dokonania tez często pracowałam...Na prawdę nie mam 22 dni stażu, tylko 255 ( na mojej prezentacji jest )
Zbanowali mi konto i czekam, aż od banują do 5 października...
Ow ~ Czy jak mam na czas bana zastępcze konto to mam multi?

@#$%^&*(!!!
Oczywiście jej konto nietknięte. Jak ja założyłam multi do samego czytania forum w czasie protestu, bez jakiegokolwiek działania, od razu kasacja i piękny spadek Karmy... teraz się naprawdę wku... zirytowałam.
KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipostSob Wrz 29, 2012 1:51 pm

A ja odnalazłam kolejny plus! Kolejna opowieść dla tych, którzy wahają się co do kasacji konta.


To naprawdę dziwne, bo nigdy nie byłam Bóg wie jaka chętna do nauki. Poszłam do liceum z ukrytym w mózgu zalążkiem strachu, że będą mnie tak cisnąć, że po prostu nie zdam - tak, jestem leniem i często nie odrabiam prac domowych, co nasiliło się za czasów grania w Howrse - bo kunie ważniejsze, wracam ze szkoły i od czternastej do północy klikam 'nakarm' i kupuję kupony.

Poszłam Ci ja do tego LO, po kasacji konta komputer nie jest już dla mnie najważniejszy i - o dziwo - siedzę przy lekcjach. Nie, że siedzę, bo muszę, ale siedzę, bo po prostu chcę.

Przykład: dwa tygodnie temu zadali mi do domu prezentację multimedialną, mam ją przynieść na ten wtorek, co teraz będzie. Znając życie, gdybym grała w Howrse, albo bym jej nie zrobiła, albo obudziłabym się w poniedziałek, że na następny dzień mam prezentację do zrobienia. Tymczasem siedząc przed kompem po prostu stwierdziłam, że nie mam co na nim robić i wzięłam się za zaległą pracę, potem za chemię i polski - tym sposobem i dzień jutrzejszy i poniedziałkowe popołudnie mogę przeleżeć do góry brzuchem.

I wiecie co? Przyznam się. Jestem z siebie ZADOWOLONA i DUMNA, że przestałam sobie zatruwać życie grą. Jedyne, co łączy mnie teraz z komputerem i informatyką, to grafika komputerowa i tworzenie stron www, ale jest to moja pasja i robię to, bo chcę, a nie dlatego, że stało się to moim uzależnieniem (poniekąd też, ale jednak zdrowym, bo coś mi w życiu przynosi i wiążę z tym jako taką przyszłość. Wirtualnym hodowcą nie zostanę, więc siedzenie przed pikselowymi końmi nic mi nie da.)

Namawiam, namawiam i jeszcze raz namawiam ludzi, którzy chcą, a nie mogą wyzbyć się z siebie nałogu wchodzenia na Howrse. Może zabrzmi to tandetnie, ale sami byście to przyznali - "wasze życie stanie się lepsze"!

Jeśli myślicie, że nie skasujecie konta, bo włożyliście w to sporo pracy i kasy, pomyślcie, że jeśli nie skasujecie go teraz, to za jakiś czas będziecie do niego jeszcze bardziej przywiązani, włożycie w to więcej kasy, więcej czasu zmarnujecie i będzie Wam tego jeszcze bardziej szkoda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nowi gracze na Howrse najbardziej narażeni na oszustwa...
» Coś dla tych, którzy lubią smoki
» Dla wszystkich patriotów, którzy nie chcą opuszczać Polski
» Przystanek Woodstock - dla tych, którzy chcieli, ale nie mogli

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: