Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...

Go down 
+17
mazak456
Julia_525
Aki
Wilczek123
parafka
Sweet Rabbit
mercia5
nutella113
Rose666
Lubelak
Jetrel
Fleur
FunnyOne
Frania26.
maciek00553388
pszczolka182
Barson1990
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:01 am

Tak czytałam i czytałam i czytałam, myślę sobie nie będę się wcinała, bo w żadnej z tych hodowli nie jestem... Jednakże nie umiem przejśc po cichu przy takich przekrętach. Jak dla mnie gracz oszust - złodziej konia ewidentnie podstawiony, jego "niby wiadomośc" z jakąś żądzą zemsty czy innych rzeczy. Tu z drugiej strony maciek coś niby mydli, tłumaczy, że on sam poszedł do nich poprosil... zastanawiam się skąd tak od razu wiedział do kogo iśc i komu to krycie dawac, ta teoria z kryciem publicznym to juz ogółem jak dla mnie kosmos.

Co jest krzywdzące hodowla pszczolki wspolnym i dlugotrwalym wysiłkiem dążyły do swojego celu, natomiast wpada taki pseudohodowca naciagacz jakim jest maciek ( tak tak nie bójmy się tego słowa, bo dla mnie osobnik co zaczyna swoja wlasna hodowlę na trudzie i wysiłku innych oraz przekrętami sobie pomaga na miano hodowcy nie zasługuje ) i im niszczy długotrwałą i ciężką pracę... Ja bym się zdenerwowała i też zamieściła odpowiedni wątek, co dziewczyny zrobiły i chwała im za to, bo trzeba się wzajemnie wystrzegac.

Wiem ile pracy i wysiłku trzeba włożyc żeby zaistniec, jakby mi ktoś taki numer w kucach szetlandzkich wykręcił to nie wiem co bym zrobiła... łepetynę odgryzła chyba własnymi zębami Smile

Tak jak dorcis pisała z mackiem wspolpracowalysmy, na szczescie to juz sie skonczylo i nie wroci. Nie polecam z nim jakichkolwiek ukladów hodowlanych.

pozdrawiam i sciskam czule Smile
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:02 am

Tak, ale z tego może wyniknąć kłótnia, a potem ban. Przez np. trenerkę z Zagrody niektórzy gracze zostali obrażeni przez innych - upomnienie od lisiczki dostali. Czy Ty też tak chcesz? Może przeczytaj ten wątek jeszcze raz i posty. Bo na Zagrodzie również istnieją bany.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:07 am

Sweet Rabbit - póki co, narazie, pełna kultura.
Zobacz, ile słów poparcia od graczy z długim stażem...
Trzeba takie sytuacje wyjaśnić, na forum, gdzie każdy będzie miał prawo głosu.
Ja się o bana nie proszę... Jedyne o co proszę to uczciwość wobec innych. Czy to tak dużo kosztuje?? Sad
Trzeba zrozumieć, że jesteśmy poszkodowani, a każdy z naszej hodowli włożył w nią całe serce, czas i pieniądze. Nie jestem milionerką, kupony kupuję dla dobra hodowli... A tutaj takie coś Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:09 am

A czy tak dużo kosztuje parę kliknięć by dać na Czarną listę? Rozumiem Cię, ale już jeden raz było źle z takim zgłaszaniem. Kłótnie się rozpętała, każdy miał inne zdanie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Wilczek123
Nowy
Wilczek123


Liczba postów : 2
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:09 am

Witam . Jestem na Zagrodzie Mgły nowy ale mam coś do tego tematu.
Znam i szanowną panią SailorSny i szanownego pana maćka i te dwie hodowle . Pracowałem z nimi obojga na starym jeszcze koncie, i powiem tak współpraca z maćkiem była dostateczna ale nie uczciwa , SailorSny zatem z nią współpracuję do dziś i powiem że bardzo fajnie się z nią pracuje Wink jest na pewno co do wszystkich uczciwa. Co do hodowli pana maćka mam duużo złych wspomnień ale to już przeszłość a The Black Knight sobie dobrze radzi jest bardzo dobrą hodowlą bo obserwuję ją od paru dni ile jest gwiazdek już u nich i szybko brną do góry, to tyle chyba Smile Powodzenia dla The Black Knight i pszczolki ! Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:10 am

Sweet Rabbit napisał:
Tak, ale z tego może wyniknąć kłótnia, a potem ban. Przez np. trenerkę z Zagrody niektórzy gracze zostali obrażeni przez innych - upomnienie od lisiczki dostali. Czy Ty też tak chcesz? Może przeczytaj ten wątek jeszcze raz i posty. Bo na Zagrodzie również istnieją bany.

Sweet Rabit mylisz pojęcia, ostrzegania, wyjaśniania - a obrażania. Litości. Nie życzę nikomu, żeby tak po prostu stracić w ciągu 5 min to nad czym pracował miesiącami.
Powrót do góry Go down
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:13 am

Sweet Rabbit akurat tak sie sklada ze watek przeczytałam cały dokładnie, bo maciek był u nas w hodowli do wczoraj. Ogólnie to bardzo pokrzywdzona jest hodowla pszczolki i Barson za to ich coraz blizej celu. Kreca non stop w tym co jak i dlaczego, niechby ustalili wspolna wersje i ja zamiescili Smile najpierw ze pokrycie bylo ogolnodostepne, potem ze prywatne... to jakie? Jaka jest szansa ze nagle ktos dojdzie do prestizowej hodowli i wystawi poczatkujacej ktora chce ich dogonic krycie? prosze was pomyślcie troche Smile Tu nie chodzi o linczowanie, rzucanie miesem czy inne rzeczy a o ostrzeżenie.
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:20 am

parafka napisał:
Sweet Rabbit akurat tak sie sklada ze watek przeczytałam cały dokładnie, bo maciek był u nas w hodowli do wczoraj. Ogólnie to bardzo pokrzywdzona jest hodowla pszczolki i Barson za to ich coraz blizej celu. Kreca non stop w tym co jak i dlaczego, niechby ustalili wspolna wersje i ja zamiescili Smile najpierw ze pokrycie bylo ogolnodostepne, potem ze prywatne... to jakie? Jaka jest szansa ze nagle ktos dojdzie do prestizowej hodowli i wystawi poczatkujacej ktora chce ich dogonic krycie? prosze was pomyślcie troche Smile Tu nie chodzi o linczowanie, rzucanie miesem czy inne rzeczy a o ostrzeżenie.
Była też wersja, że konia, którego dzisiaj wyblupowało TBK maciek dostał za 500eq (konia sam znalazłem) oraz rzekomo za kupony, które zostały przekazane poprzez innego konia. To jest dopiero kosmiczna wymówka.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:21 am

Sweet Rabbit - dodam jeszcze tak na marginesie, iż hodowla, w której była trenerka jest do tej pory kontrowersyjną hodowlą. Stąd było tyle banów przy okazji postu zamieszczonego przez trenerkę.

U nas jest inaczej. Nie walczymy z obcokrajowcami, to czyste Polskie współzawodnictwo.
Z naszej strony uczciwe - ze strony Cardinalis - niestety nie Sad
Dlatego tak bardzo zależy mi na tym, by to nagłośnić...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:23 am

Chętnie bym pomogła jakoś Waszej hodowli, tylko nie wiem jak. I pomyśleć że o mało co się nie zgodziłam by przystąpić do jego hodowli... Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 3521193901
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 11:45 am

Moim skromnym zdaniem maciek jak to ktoś napisał idzie po trupach do celu. Zrobiłby chyba wszystko, aby być najlepszym.
A to jest tylko gra. Powinna sprawiać nam radość i szczęście, a szczególnie gdy coś osiągamy. Ale musimy to robić uczciwie, a nie raz dwa by się chciało dostać krycie najlepszym ogierem za x kuponów i mieć sporo pracy za sobą.
TBK bardzo dużo pracowali na takie PG i na pewno wydali realne pieniądze, ale też bardzo dużo czasu.
Zawsze miałem o Maćku dobre zdanie, ale właśnie teraz się ono zmieniło. Nie wiedziałem, że potrafi tak "przekupować" graczy..

Wyrazy współczucia i powodzenia w dalszym prowadzeniu hodowli dla TBK Smile
Powrót do góry Go down
Julia_525
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 77
Dołączył : 09/04/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 12:54 pm

Ja również przeczytałam wszystko, co do każdego postu...
a więc Maćku, wiem że to czytasz, a Twoje milczenie jest tylko i wyłącznie oznaką tchórzostwa i przegranej. Chcę Ci bardzo pogratulować,,ciężkiej pracy i wysiłku,,. Uwierz, nie sztuką jest być w rankingu - sztuką jest wypracować tą pozycje. Ale po co się trudzić ? Można przecież przekupić, okraść i skłócić członków konkurencyjnej hodowli. I co Ci da taki ranking ? NIC ! zupełnie nic... Jedyne czego Ci ludzie mogą pogratulować to ... kłamstwo.

A co do wszystkich członków hodowli "Cardinalis" - nie łatwiej po prostu oddać źrebaka, klacz, ogiera, czy kogo tam skradli ? oczyścicie miano hodowli i nie będzie już zawiści a jedynie czysta rywalizacja
Życzę wszystkim powodzenia Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:00 pm

Oh tak, tacy się czujecie oszukani? A jak ja pisałam, że Ewa ukradła nam konie i sprzedała z najwyższym potencjałem to co, że niby piszę to, bo czułam się najlepsza i mam za wysoką samoocene? Żałosne.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:03 pm

Trenerko, znowu wywołasz niepotrzebną kłótnię Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:04 pm

Wyrażam swoją opinie, do teraz do was nie doszło, że my też byliśmy poszkodowani, ale oczywiście tego nikt nie widział - jeszcze broniliście Ewe, bo przecież ona jest dorosłą kobietą, i ktoś taki jak ja nie ma prawa jej zwracać uwagi. oh i ah. Może lecicie na jej karme, hm ? haha.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:05 pm

A czy ja w ogóle cokolwiek komentowałam na ten temat?
Trenerko, bardzo Cię proszę, nie pisz, jeżeli chcesz wywołać kłótnię... To nie o to tutaj chodzi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:06 pm

trenerkahwrs napisał:
Oh tak, tacy się czujecie oszukani? A jak ja pisałam, że Ewa ukradła nam konie i sprzedała z najwyższym potencjałem to co, że niby piszę to, bo czułam się najlepsza i mam za wysoką samoocene? Żałosne.
Proponuję trzymać się wyznaczonego tematu dyskusji Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:08 pm

Barson, a czy ja kierowałam się do Ciebie? Piszę ogólnikowo, gdybyś nie zauważyła.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:09 pm

Ale to ja założyłam ten wątek w imieniu naszej hodowli Smile Dlatego nie chcę tutaj kłótni.
Teraz wiemy, jak Wasza hodowla się czuła i rozumiemy to.
I bardzo Cię proszę, żebyś i Ty zrozumiała nas.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:10 pm

Trenerka tu rozchodzi się o konkretną hodowlę, a Ty robisz wywody w ogóle jej niedotyczące. Czasem warto przemilczeć niż ciskać zarzutami nie tam gdzie trzeba.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:15 pm

Zwracam uwagę na wasze zachowanie. Nas traktujecie inaczej, pytanie dlaczego.

Poza tym wasza hodowla The Black Knight to kontynuacja Stamboek, w której uczestniczyłam sporo czasu. Z tego co wiem, hodowle się połączyły przez neuro, w sumie to brakuje mi starej hodowli jeszcze za czasów Elektry, i szczerze mówiąc, żal mi się Was zrobiło, gdy przeczytałam post (w pewien sposób poczułam, że to moja była hodowla ucierpiała), ale do swojego musiałam nawiązać, bo już taka jestem, co chyba zdążyliście zauważyć. Koniec. Tylko nie myślcie, że jak napisałam koniec, to się nie odezwę. Niestety prowokuje mnie tutaj wiele osób.
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:17 pm

Trenerka jaka kontynuacja? Surprised Słabo poinformowana jesteś, to Stamboek do nas dołączył -,-
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:18 pm

Tak, dołączył, to chyba kontynuacja, nie uważasz?
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:20 pm

Już się odłączył, bo nic nie robili Very Happy Hodowla The Black Knight przez chwilę miała do czynienia ze Stamboek, więc nie można tu powiedzieć o jakiejkolwiek kontynuacji Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:22 pm

Kontynuacja? Mylisz trochę pojęcia. TBK istnieje od pół roku, Stamboek dołączył by przeskoczyć Neuromaniac, jednak nikt z nich nie wykazał się pracą ani chęcią podbicia rankingu. Stamboek dawno zakończył swój żywot na Howrse.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:22 pm

Kto się odłączył?
Powrót do góry Go down
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:23 pm

Przecież Stamboek już nie współpracuje z TBK.
Oni się połączyli z neuro?
Dziewczyno co ty w ogóle piszesz.
Żale powinno się wylewać do pamiętników, nie wbijając się do cudzych tematów i pisząc coś co w ogóle nie jest związane z tematem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:26 pm

W takim razie kto miał przed chwilą przyrostek Stamboek knight?

Jetrel, skoro żale powinno się wylewać do pamiętników, to co tutaj robi ten wątek, i te wszystkie komentarze "oh kto odda mi pieniądze za kupony, które kupiłam za własne pieniądze do prestiżowej hodowli" i tym podobne, co?
Powrót do góry Go down
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:27 pm

Stamboek Knight przestało istnieć parę dni temu, stąd migała ci nazwa. Poza tym, czy to twój interes z którą hodowlą łączą się dziewczyny i jaki mają przyrostek?
To akurat ich sprawa.

Temat ma na celu ostrzeżenie przed nieuczciwym graczem i wyjaśnienie sytuacji. W porównaniu do twoich żalów na temat Ewy, nikt tu jadem nie pluje.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 1:28 pm

Trenerko...
Hodowla nosiła nazwę The Black Knight. Potem postanowiliśmy przyłączyć do nas Stamboek. Niestety, nikt z nich nic nie robił... Przez dwa tygodnie osoby ze Stamboek zrobiły po jednym koniu...
Przegoniliśmy neuromaniac tylko i wyłącznie z osobami, które były w The Black Knight. A potem postanowiliśmy, że Stamboek nie będzie z nami, gdyż to MY naszymi siłami zdobyliśmy szczyt.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Sponsored content





Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 5 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pijak, złodziej i sadysta. Typowi radzieccy generałowie w czasie II wojny światowej
» TytanowaMamba - oszust
» kolejny oszust ! Danielosmen
» Sitter oszust! - Oliwia20013
» Zaufany gracz a OSZUST! Ajlona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: