Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...

Go down 
+17
mazak456
Julia_525
Aki
Wilczek123
parafka
Sweet Rabbit
mercia5
nutella113
Rose666
Lubelak
Jetrel
Fleur
FunnyOne
Frania26.
maciek00553388
pszczolka182
Barson1990
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:50 am

Fleur - nie bardzo rozumiem...

SailorSny była u nas w hodowli, gdy Maciek napisał do niej z propozycją przejścia jej do hodowli "Cardinalis" oraz z prośbą, by wystawiła mu krycie naszym najlepszym ogierem za kupony...
Sailor się nie zgodziła ani na przejście do nich do hodowli, ani na wystawienie krycia...

Generalnie każdy hodowca koni, znajdujących się w elicie, wiedzieć powinien, iż NAJLEPSZYMI OGIERAMI kryć się nie wystawia, a zwłaszcza hodowli, która nas goni...
Maciek KUPONAMI chciał przekupić Sailor, by takie krycie wystawiła... Ale się nie zgodziła, gdyż jest wobec nas LOJALNA!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:52 am

Chodzi mi o Fiorda_
Chodź oczywiście zachowywał się Okropnie to jak wspomniała nutella [...]
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:54 am

Z punktu widzenia osoby niedoświadczonej zgodziła bym się ale jeśli miała bym do czynienia z takimi sytuacjami szukała bym haczyka i była bym pełna obaw
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:54 am

Poza tym jesteśmy OSZUKANI i w tym momencie wszystkie moje pieniądze, czas i chęci poszły w niepamięć... Dodam, że kupony na rozwój hodowli kupowałam z własnej kieszeni!! Więc w tym momencie czuję się OKRADZIONA!!!!!!!! Kto mi zwróci moje pieniądze? Kto mi zadośćuczyni w tym momencie?? Fiord_ się na nas zemścił (co prawda nie wiem za co i po co), więc może niech on w tym momencie odda mi MOJE PIENIĄDZE?!
Ludzie, litości!!
Zagrywki ze strony Cardinalis wołają o pomstę do nieba! Podstawili gracza Fiord_ , żeby nas wykiwał!! I co mamy teraz zrobić?! No co?!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:56 am

Dochodząc do hodowli...
Fiord_ zachował się okropnie(jak wcześniej mówiłam)
Mam pytanie retoryczne:
Moja przyjaciółka pytała mnie czy chciałabym dojść do tej hodowli,teraz jednak nie jestem tego pewna,
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:57 am

Barson oni chcieli skłócić hodowle ze sobą i ją zrujnować
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:58 am

Nutello,mogę tylko wiedzieć- skąd to wnioskujesz? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:00 am

Moje ostatnie słowo tym temacie i nie rozmawiam już na ten temat !
maciek chciał abym wystawiła pokrycie a on da mi dużą ilość kuponów ale ja powiedziałam cytat ,, Zapytam się szefowej " bo wiedziałam że ja w TBK nie rządzę i wiem że najlepszymi ogierami nie dajemy pokryć , od razu zostałam poinformowana przez Barson że nie, wykluczone, napisałam mu że nie . Więc nic złego nie zrobiłam i tylko jedna osoba wie jak ja się starałam aby wejść do The Black Knight i niby chciałabym oszukać tą hodowlę ?! Ja już się nie wtrącam tu bo już mi nerwów brak bo jak zwykle chodzi o mnie i o coś czego nie zrobiłam . Z rozmowy wynika że ktoś obwinia Lubelaka o to że nas okradziono a ja wiem że ON MI TYLKO POMAGAŁ I JEST TO ZBYT MIŁY GRACZ ! Hmm widocznie dobrze powiedziane jak jestem lojalna to później że niby zdradzam hodowlę ...
Żegnam w tym temacie . SailorSny
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:00 am

Hodowla Cardinalis chce się wspiąć do góry rujnując konkurencje kto wie czy tylko TBK zostało oszukane może i mniejsze hodowle też zostały oszukane
Powrót do góry Go down
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:01 am

Barson1990
Nikt nie ma na to wpływu,a zemsta(jak to na pisał Fiord_)Może się jeszcze nie skończyła?
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:03 am

Rose wnioskuje po wpisach dodawanych tutaj czytając to co napisał maciek można sie domyślić że o to chodziło znam takie sytuacje z prawdziwego życia
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:03 am

Jak to się mówi: "Dążyć po trupach do celu" ...
A najgorsze jest to, że nic się nie da z tym zrobić... Nikt nam na dobrą sprawę nie pomoże i nikt nie zostanie ukarany... Strasznie przykre.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:04 am

Ja kończę,widać hodowla C...
chce zwalić winę na SailorSny
Pozdrawiam i życzę miłej gry.(Może tu jeszcze wrócę)
Fleur
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:06 am

Sailor nie może sie przejmować po prostu uznali cie za najsłabszy punkt bo byłaś nowa w hodowli ale na nich się to kiedyś zemści
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:09 am

nutella113 napisał:
Hodowla Cardinalis chce się wspiąć do góry rujnując konkurencje kto wie czy tylko TBK zostało oszukane może i mniejsze hodowle też zostały oszukane
Ja wiem- nie zrujnowali innych, mniejszych hodowli, ponieważ kupili konie neuromaniac, która z powodu porażki (tak podejrzewam) porzuciła hodowlę fryzów.
Powrót do góry Go down
mercia5
Nowy
mercia5


Liczba postów : 8
Dołączył : 24/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:12 am

Witam,to i ja cos napisze,maciek nie na darmo pytales sie nas ile zajelo nam czasu stworzenie takiego pg w naszej hodowli,my dolączylysmy do dziewczyn ktore pracowaly od podstaw,a Ty poszles na latwizne,wykorzystujac inna hodowle ktora ciezka praca doszla do swoich sukcesow.Poniekad ciesze sie ze Ciebie juz z nami nie ma bo wole nie myslec jaki numer bys nam wykrecil.Niewierze w wasze wpisy o rzekomym kryciu publicznym,powodzenia w hodowli,ale mysle ze ten przekret wyjdzie wam bokiem itym samym ktos sie wam tez odplaci
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:13 am

FunnyOne być może i tak było oglądałam neuramaniaca profil i konie i są to konie z 17* kupi się takich kilka i udaje się że się ma hodowle to żadna frajda hodowanie koni i zdobywanie gwiazdek to nie to samo co kupno takiego konia
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:14 am

mercia5 napisał:
Witam,to i ja cos napisze,maciek nie na darmo pytales sie nas ile zajelo nam czasu stworzenie takiego pg w naszej hodowli,my dolączylysmy do dziewczyn ktore pracowaly od podstaw,a Ty poszles na latwizne,wykorzystujac inna hodowle ktora ciezka praca doszla do swoich sukcesow.Poniekad ciesze sie ze Ciebie juz z nami nie ma bo wole nie myslec jaki numer bys nam wykrecil.Niewierze w wasze wpisy o rzekomym kryciu publicznym,powodzenia w hodowli,ale mysle ze ten przekret wyjdzie wam bokiem itym samym ktos sie wam tez odplaci
Zgadzam się- od kiedy to prestiżowe hodowle kryją klacze na pokryciach publicznych?
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:14 am

nutella113 napisał:
FunnyOne być może i tak było oglądałam neuramaniaca profil i konie i są to konie z 17* kupi się takich kilka i udaje się że się ma hodowle to żadna frajda hodowanie koni i zdobywanie gwiazdek to nie to samo co kupno takiego konia
Właśnie to powiedziałem -.-
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:17 am

No właśnie przecież gdyby wystawiali tak dobre konie do pokryć publicznych to było by tyle hodowli z gwiazdkami że szok
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:20 am

mercia5 wielkie dzięki za poparcie, całej reszcie również serdecznie dziękuję.
FunnyOne Tobie wielkie uznanie i moja wdzięczność i miłość do końca życia I love you
Dobrze jest wiedzieć, że są gracze, którzy nie są obojętni na takie zachowanie innych graczy.
Jednakże dobrze by było zakończyć dyskusję. Wszyscy wiemy jak było naprawdę. Kiedyś wszystko obróci się przeciwko nim.
Pozdrawiam.
Pszczółka.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:21 am

I nikt nie byłby na prowadzeniu....
Ja mogę tylko powiedzieć, że zagrywki ze strony Cardinalis są niedopuszczalne...
I kolejna osoba to potwierdza, że Maciek gra nie czysto...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:28 am

Ja naprawdę w żadnm wypadku nie mam zamiaru nic zwalać na SailorSny, tym bardziej że nie jestem w żadnej z tych hodowli. Po prostu poznaliśmy się, chciałem jej pomóc. Nie miałem pojęcia iż to konkurencja. Ja kontaktowałem Sailor z tamtą hodowlą poprzez lisiczkę. Ona też nie wiedziała w jakiej hodowli jest Sailor, po prost miałem przekazać z kim ma się ona kontaktować. Nie widzę tutaj winy Sailor i lisiczki. Wybaczcie że jednak się wtrąciłem, ale nie mogę trzymać czyjejś strony, tym bardziej że nie mam tutaj strony.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:37 am

pszczolka i spółka - nie dajcie się i nie poddawajcie się, oszustwa zawsze bokiem wychodzą.

Co do Maćka i całej tej "pięknej" historii. Nikt normalny (chociaż może ja jestem nienormalna, może mnie uświadomcie) blupując klacz nie zagląda na krycia publiczne, tylko czeka na pokrycie prywatne.
Kolejna kwestia - jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że akurat najlepsza klacz z konkurencyjnej hodowli trafiłaby na jedno jedyne dostępne publiczne krycie od najlepszego ogiera przodującej hodowli danej rasy.
A może to ja jestem dziwna? Od dzisiaj obiecuję! Blupując klacze będę czyhała na krycie publiczne od lepszej, konkurencyjnej hodowli!

Nie moja sprawa, nie mój biznes, nie powinnam się mieszać, ale pewne sytuacje cholernie mnie irytują.

Współpracowałam z Maćkiem. Nie ma się czym chwalić. To już czas przeszły, na szczęście...
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:40 am

Może przeczytasz ten wątek?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:43 am

dorcis napisał:
[...] Od dzisiaj obiecuję! Blupując klacze będę czyhała na krycie publiczne od lepszej, konkurencyjnej hodowli! [...]
A czy Ty przypadkiem nie masz najlepszej hodowli? Nic lepszego na publicznych kryciach nie dostaniesz :p
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:43 am

dorcis myślisz, że dalibyśmy im satysfakcję rezygnując i zawieszając hodowlę?
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
My mamy czyste sumienie. To my w tym momencie ciągamy za sznureczki. Pomimo tego, że mają tego ogiera nie znaczy, że nas przegonią. Maciek jak ktoś tam go nazwał 'obibokiem' trzeba pracować na PG a nie czyhać na lepsze PG dostępne. To nie jest żadna hodowla, kopia naszej hodowli nic więcej. Czujemy się zaszczyceni, że nam zazdroszczą sukcesów Wink
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:46 am

Sweet Rabbit - ten wątek powstał po to, by ustrzec innych przed hodowlą Cardinalis!!
Chcemy pokazać GRUPĘ osób, a nie pojedynczą osobę.
Poza tym na Czarną Listę mało kto zagląda, a tutaj dużo osób!
To trzeba nagłaśniać!! I pokazywać, do czego ludzie się posuną, by zdobyć szczyt!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:47 am

FunnyOne napisał:

A czy Ty przypadkiem nie masz najlepszej hodowli? Nic lepszego na publicznych kryciach nie dostaniesz :p

Nie miałam na myśli kuców, czy anglików. Podałam przykład, niekoniecznie z polskiego serwera, który robi się jednym wielkim bałaganem. A szkoda...

Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 10:50 am

Dorcis - taka prawda. Bałagan to mało powiedziane. Polski serwer został opanowany przesz oszustów i złodziei, którzy jeszcze się tym szczycą... Trzeba pokazać, gdzie ich miejsce, stąd ten wątek.
Dziękuję Ci pięknie za poparcie, to dla nas bardzo ważne Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Sponsored content





Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pijak, złodziej i sadysta. Typowi radzieccy generałowie w czasie II wojny światowej
» TytanowaMamba - oszust
» kolejny oszust ! Danielosmen
» Sitter oszust! - Oliwia20013
» Zaufany gracz a OSZUST! Ajlona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: