Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...

Go down 
+17
mazak456
Julia_525
Aki
Wilczek123
parafka
Sweet Rabbit
mercia5
nutella113
Rose666
Lubelak
Jetrel
Fleur
FunnyOne
Frania26.
maciek00553388
pszczolka182
Barson1990
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:11 am

Jetrel w zupełności się z Tobą zgadzam, ale co ukrywać prędzej czy później wszystko wyjdzie na jaw. Tym oto pięknym akcentem życzę wszystkim miłego wieczoru.
Z poważaniem Zarząd TBK Wink
Powrót do góry Go down
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:15 am

Z tego co zobaczyłam i przeczytałam,wiem że nie macie na to usprawiedliwienia,proszenie graczy o wystawianie pokrycia?Za wysoką cene!?
Prośby o dołączenie hodowli!?Przyjmowania kradzionych pokryć!?
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:22 am

SailorSny, żaliłaś mi się iż źle jesteś traktowana w hodowli i że masz dosyć pszczółki z którą się kłócisz, nawet wysyłałaś mi wycinki rozmów. To odpisałem abyś się nie denerwowałą i zmieniła hodowlę. Po pewnym czasie gdy dowiedziałem się o możliwości zapytałem czy nie chcesz przejść do innej hodowli. Nie miałem bladego vpojęcia iż to konkurencja, w tamtej hodowli nie jestem i nie interesuję się teraz fryzami. Podałem z kim rozmawiać, co się stało. Później powiedziałś iż chcesz zabrać koleżankę bez niej się nie ruszysz. Ona jednak została, więc zrezygnowałaś.
Bardzo Tobie dziękuję za takie zachowanie wobec mnie, skłania mnie to do zaprzestania pomagania innym. Na dokładkę wkręciłaś mnie w obcą awanturę. Dziękuję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:25 am

Lubelak
Czy SailorSny pisała że ma zamiar oddać najlepsze konie z hodowli? Question
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:26 am

Lubelak napisał:
SailorSny, żaliłaś mi się iż źle jesteś traktowana w hodowli i że masz dosyć pszczółki z którą się kłócisz, nawet wysyłałaś mi wycinki rozmów. To odpisałem abyś się nie denerwowałą i zmieniła hodowlę. Po pewnym czasie gdy dowiedziałem się o możliwości zapytałem czy nie chcesz przejść do innej hodowli. Nie miałem bladego vpojęcia iż to konkurencja, w tamtej hodowli nie jestem i nie interesuję się teraz fryzami. Podałem z kim rozmawiać, co się stało. Później powiedziałś iż chcesz zabrać koleżankę bez niej się nie ruszysz. Ona jednak została, więc zrezygnowałaś.
Bardzo Tobie dziękuję za takie zachowanie wobec mnie, skłania mnie to do zaprzestania pomagania innym. Na dokładkę wkręciłaś mnie w obcą awanturę. Dziękuję.

Same ciekawostki widzę, SaliorSny jesteś z nami zaledwie kilka dni i zamieniłyśmy ze sobą kilka słów dotyczących hodowli i zawodów. Bomba, Leżę xD
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:27 am

Ze mną na takie tematy nie rozmawiała, powiedziała że jednak rezygnuje i na tym temat zakończyliśmy. Niemal zacytuję "bez koleżanki nie odejdę".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:28 am

Lubelak, co ma kurcze piernik do wiatraka?
Cały temat powstał po to, aby pokazać że Black Knight zostali oszukani.
Nie interesuje tu nikogo, to jak ty się czujesz bo ktoś inaczej zrozumiał waszą prywatną korespondencję.
Może i Sailor się żaliła, ale czy to powód, żeby pokazywać to publicznie?
Czy ona GDZIEKOLWIEK napisała że odchodzi i dlatego powinien zostać podesłany obcy gracz który ich oszuka..?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:29 am

no tak napisałam no i co i zostanę bo lubię tą hodowlę całą ją wszystkich w niej ! Nie mam zamiaru się tłumaczyć z czegoś czego nie zrobiłam ! Napisałeś że rozumiesz , ja to uszanowałam a tu a maciek pisze że niby chcę do hodowli napisałam że to już nie aktualne !
Powrót do góry Go down
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:32 am

Jetrel ma racje.
Wydaje mi się że próbujecie zwalić winne na graczy by odciągnąć od swojej...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:33 am

Czyli widzę że niestety chcecie na mnie wszystko zgonić ... bo tak najprościej no przecież bo sami dobrych argumentów na niewinność nie macie ja mam screen rozmowy z maćkiem więc mam dowód na to że ja jestem nie winna bo się na nic nie zgadzałam !
Powrót do góry Go down
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:35 am

Przecież nikt cie nie obwinia.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:36 am

Chodzi o to, że nikt, nie proponowła przejścia za kupony, a przynajmnie na pewno nie ja. Po prostu chciałem pomóc sympatycznej osobie. Powtarzam iż nie miałem pojęcia iż to konkurencja. A żadna ze stron nie raczyła mnie o tym poinformować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:37 am

Rozumiem,że to jest kolejny temat,w którym gracze mają sobie udowadniać,kto jest lepszy w hodowli koni,a kto bardziej wygadany? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:38 am

Rose, kolejny raz masz racje Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:38 am

Rose666, ja myślę że temat ma na celu Ostrzeganie przed oszustwami hodowli Cardinalis
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:38 am

Lubelak jak wiesz ja Ci zaufałam i dałeś mi informacje na temat różnych Chodów koni i bardzo za to Ci podziękowałam ale nie wiedziałam że napiszesz na ten temat do maćka a że maciek mnie pogrąży że to ja chciałam wystawić TBK !
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:39 am

Lubelak - nikt Ciebie o nic nie obwinia...
Tu chodzi o zagrywkę Maćka, który chciał krycie ogierem z naszej hodowli, proponując x kuponów za nie. To próba przekupienia Sailor.
Ani ona, ani Ty nie jesteście temu winni...

Poza tym osobiście uważam, że niegrzeczne jest wyciągać urywki z rozmowy prywatnej, gdy nie o tym rozmowa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:41 am

Jetrel,ale na pewno nie przed zwalaniem winny na kolejne osoby... Konkretnych graczy należy zgłosić na Czarną Listę i po sprawie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:41 am

Barson1990
Czy ten gracz ,,maciek" naprawdę przekupywał graczy?
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:42 am

Ja sądzę że Sailor jest niewinna ponieważ nie przyjęła oferty maćka
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:42 am

Lubelak przecież ty tylko mi pomogłeś w szukaniu a że tak wyszło to nie twoja wina. Po prostu chciano mnie przekupić za gruba ilość kuponów ...
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:44 am

Oczywiście, na poprzednich stronach jest link do rozmowy między Sailor a Maćkiem, gdzie jest ukazane, że Maciek oferuje kupony w zamian za pokrycie ogierem z najwyższym PG.
Sailor, dzięki Bogu, nas zapytała, czy może wystawić (nie wiedzieliśmy tylko komu) krycie, ale natychmiast dostała odpowiedź, że nie wolno wystawiać kryć prywatnych ogierami z aktualnym PG... Ale po prostu zgroza, jak można w ten sposób się posunąć...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:45 am

Przecież głupia nie jestem i ja nie rządzę w TBK to nie mogłam od tak wystawić najlepszym ogierem a że ja zawsze się pytam osób bardziej obeznanych w temacie to był w tej chwili plus
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:46 am

Ja o tym niec nie wiem, daję słowo. Kończę już swój udział w dyskusji. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:46 am

Jednego nie rozumiem,(UWAGA! Nie jestem po ich stronie)
Czy gdym napisała do was na pocztę,(Jestem w drugiej najlepszej hodowli pinto)
I Powiedziała że dam ci za 200 equus pokrycie ogierem z PG 609(Niedostępnym na sprzedażach)Odmówiliście by?
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:47 am

Popieram Barson1990 Sailor nie przyjęła oferty pytała o zgodę i postąpiła rozsądnie a ten cały "maciek" nagabywał ją do pokrycia
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:50 am

Sądzę,że skoro ,,zgroza" już została podsumowana,to można ten temat zamknąć.Obie strony się wypowiedziały,co można uznać za najlepsze dowody.


Ostatnio zmieniony przez Rose666 dnia Pon Lut 06, 2012 9:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:50 am

Tu nie roztrząsamy kto co komu powiedział, tylko oszustwo w/w hodowli. Dochodzi tu do spięć między Wami z niewiadomych powodów.
Hodowla zachowała się niewłaściwie ich sumienie i 'PRESTIŻ". Niech sobie biorą tego ogiera i wsadzą w buty? Będą wyżsi.
Czas zakoczyć tą dyskusję, bo schodzi ona na inny tor.
Powrót do góry Go down
nutella113
Nowy
nutella113


Liczba postów : 17
Dołączył : 25/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:50 am

Fleur jest to duża pokusa i czasem ciężko się oprzeć
Powrót do góry Go down
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:50 am

nutella113 to prawda,ale odpowiedz(Proszę) na moje górne pytanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pijak, złodziej i sadysta. Typowi radzieccy generałowie w czasie II wojny światowej
» TytanowaMamba - oszust
» kolejny oszust ! Danielosmen
» Sitter oszust! - Oliwia20013
» Zaufany gracz a OSZUST! Ajlona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: