Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 co czytasz?

Go down 
+81
Laura_raa
Aimtor
Miriada
Tysia1996
Kirara
mikerowave
Ayashi
Tiamat
Dainfen
Creamy
KaVcia
Uharri
Dżemik
Barson1990
Suzan
Frania26.
Amstaff
El
drusia55
Nefra01
Tato Chce Być Pro
MrsKopytko
blueberry.
ana0000000000
awelo
Temperance
Ejli
ewww4
Pani_Snow
AyaKey
Katrina123
Nefumi
Lubelak
blackshadow
Layzy
Nika346
Amy
Szron
ebonita
Divide
Damek4
Wild_Horse
nikushimi
avrilka
Rosa W.
Weronika_24
ZetkaEmka
Kemishi
Gai~
Diversa
Rooda
oooliwcia10
mari0987
_pati201_
daria4603
Evelynek
Pati...xd
Cassidifikation
Nevarra
Clue
wiki0396
Athi
Takashiro
LadyArvena
-Eruina-
Basia
Arrin
mina stirit1
amorkowa
Marsh
Kai Shouri
EveDallas
koziorożec
Presence
PlaybackJunkie8
Asiaa.
Vium
Arbuzek_10
Dianaxxx
hanka1998
wercia d
85 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
AutorWiadomość
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostPią Lip 12, 2013 10:31 am

Acinoyx napisał:
-Eruina- przeczytaj Pieśń Lodu i Ognia (albo lepiej i nie, bo za młoda jesteś) czy inne dzieła na tym poziomie i wtedy porozmawiajmy o "całej prawdzie o fantastyce".

Mi raczej chodziło o taką przeciętną, której jest aż nazbyt.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostPią Lip 12, 2013 12:02 pm

Katrina123 napisał:
Hmm... i tak, i nie ;p Artykuł odnosi się raczej do tej kiepskiej fantasy. Ale jest dużo na prawdę dobrych książek. Ogólnie w Polsce mamy bardzo dobrych autorów, jak na przykład Sapkowski (który jest z definicji dobry xd) i Piekara (czytałam dwie pozycje, obie na prawdę pomysłowe).
Co Piekary czytalas? On ma ksiazki lepsze i gorsze... nie wszystkiebz tych co czytalam byly takie dobre. Na przyklad ja inkwizytor jest nieco gorsze od pierwszychbczesci. Znaczy sluga bozy i mlot na czarownice. Nie czytalam tylko 4 tomu... ale jestem strasznie ciekawa Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Katrina123
Przyjaciel Zagrody
Katrina123


Nick w grze : Katrina_S
Liczba postów : 402
Dołączył : 31/05/2013

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostPią Lip 12, 2013 12:16 pm

Czytałam "Necrosis" - ciekawe, choć chwilami nieco zbyt zboczone i zbyt okrutne. No i "Ani słowa prawdy" - jak dla mnie świetne opowiadania. Miłe, pomysłowe i zabawne Very Happy Wiadomo, nie wszystko musi być wybitne, ale potrafi wyjść ze schematów i wpaść na coś fajnego, a ja to cenie po prostu Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4771634
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostPią Lip 12, 2013 2:58 pm

Ja jako fanka horrorów polecam książkę Cmętarz Zwieżąt  Stephena Kinga; wciągnęła mnie i moim zdaniem jest świetna.
Zaczęłam czytać też książkę  Głębia Ciemności autorstwa Michaela Laimo - doszłam do 40 strony i szczerze mowiąc wystraszyła mnie nieco ta książka, więc ją odłożyłam. Zamierzam znowu ją ruszyć Razz

Czytał ktoś może książkę  Dom kości Grahama Mastertona?
I polecacie może jakieś książki/filmy z kategorii horrorów, lub podchodzące pod horror?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostPią Lip 12, 2013 11:55 pm

Horrory zdecydowanie Libf ale o tym wies Smile ja czytam ksiazki glownie z pogranicza wiec i koontza i gerritsen itd. Chociaz ostatnio czytam glownie cooka (thriller medyczny)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Pani_Snow
W skromnych progach Zagrody
Pani_Snow


Nick w grze : Kokoni5
Liczba postów : 375
Dołączył : 26/05/2013

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSob Lip 13, 2013 6:06 am

Czytam sobie "Uroczysko". Bardzo ciekawa książka...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=538357
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSob Lip 13, 2013 7:34 am

,,Nefilim" Thomasa E. Sniegoskiego
Jest to pierwsza część serii ,,Upadli". Czyta się szybko i łatwo. Chociaż wątek typowy dla tego typu powieści.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSob Lip 13, 2013 8:11 am

Czytam Harrego Pottera : )
W końcu zaczęłam, bardzo wciągająca książka, Film dobrze oddaje pierwszą część Wink
O reszcie nie powiem - jestem dopiero przy drugiej Smile
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSob Lip 13, 2013 11:57 am

Tsa... Biblioteka zamknięta, księgarni w pobliżu nie ma, "13 zaklęć", "Przeskoczyć przez ogień" i 10 część "Zwiadowców" przeczytane... Tak więc, poszperałam w moich mocno upchanych szafkach i znalazłam "Kucyk Królewicz" czy coś w ten deseń. I powiem, że nawet ciekawe i przez ten weekend nie będę narzekała, że nie mam co czytać Laughing
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostNie Lip 14, 2013 10:34 am

Aww, jak przyjdą następne tomy mangi to dokończę już Death Note. I tak wiem, co tam będzie, że KTOŚ (wiem, kto) umrze etc... Spoilery zniszczyły mi niespodziankę. :c Niemiłą, ale niespodziankę. Nienawidzę spoilerów. :c
I nadal szukam karty bibliotecznej, *piiiip, cenzura* dostanę! :< Ostatnio za bardzo nie tykam książek, zdarzy mi się przeczytać tak z jeden rozdział tego "Chodziło o miłość", tak raz na jakiś czas, a King... Muszę dokończyć. Ale nie mam chęci. :< Chociaż większość opowiadań z tej książki (to po prostu zbiór opowiadań) mi się spodobała. c:
Aha, i WŁAŚNIE! Zna ktoś książkę taką... Niewyidealizowaną, pisaną z perspektywy chłopaka/mężczyzny lub po prostu o nim?... Bo już rzygam tymi książkami o niezwykłych, wyidealizowanych nastolatkach lub kobietach, które są najlepsze, najmądrzejsze, najładniejsze i w ogóle takie Mary Sue. :c Serio, można się tym obrzygać. Tym bardziej, że nowsze, współczesne książki właśnie opowiadają o takich bohaterkach, które umieją wszystko, wiedzą wszystko i są ogółem najlepsze. Normalnie... Uuuugh. >_< To co - zna ktoś? :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Gość
Gość
Anonymous



co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostNie Lip 14, 2013 10:36 am

PlaybackJunkie8 napisał:
Aww, jak przyjdą następne tomy mangi to dokończę już Death Note. I tak wiem, co tam będzie, że KTOŚ (wiem, kto) umrze etc... Spoilery zniszczyły mi niespodziankę. :c Niemiłą, ale niespodziankę. Nienawidzę spoilerów. :c
 Mi też ;-;
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 6:59 am

Ogier12 - *łączy się w bólu i żałobie*
Dzisiaj przyszło osiem tomów Death Note, tak, zaszalałam. :3 Będzie co czytać przez dwa, trzy dni. ^^ Moja biblioteczka kochana z mangami się powiększa. Moja dzidzia już urosła, o. XD co czytasz? - Page 9 3894492112
Jak już skończę Death Note i zbiorę troszku kasy, to kupię dwa (czyli wszystkie, bo tak mało ich) tomy Wolf's Rain, a potem - jak zbiorę znowu kasę - zacznę kupować Fullmetal Alchemist może. :3 I w międzyczasie będę kupować nowe tomy Kuroshitsuji... Czyli to mój plan na życie. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 7:54 am

PlaybackJunkie8 - czytałaś "Ten Obcy"?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 8:03 am

"Ten Obcy" myślałem że prędzej padnę niż to przeczytam. W połowie byłem tak zanudzony że przeczytałem streszczenie
Powrót do góry Go down
Katrina123
Przyjaciel Zagrody
Katrina123


Nick w grze : Katrina_S
Liczba postów : 402
Dołączył : 31/05/2013

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 8:55 am

Mi tam się "Ten Obcy" bardzo podobał swego czasu Very Happy Ale to już daaawno.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4771634
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 9:07 am

Mi również podobał się ,,Ten Obcy". Tam przynajmniej coś się działo, a nie to co w ,,Przygodach Tomka Sawyera" lub w nudnej ,,Ani z Zielonego Wzgórza"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 9:08 am

"Ten Obcy" był taki średni, na kolana nie powalał Wink

Aktualnie czytam "Stukostrachy" Stephena Kinga. Potężna książka, ponad 800 stron, ale czyta się całkiem fajnie. Taki tam horror na nudne wieczory Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 10:04 am

My czytaliśmy m.in.: Zemstę Fredry. Przeczytałam ją dość szybko, z tego co pamiętam w dwie godziny. Nie wiem, jakim cudem tak szybko mi poszło. Jednak książka nawet mi się podobała. Natomiast Romeo i Julia idźcie mi z tym. A adaptacja filmowa - "Verona Beach", padłam. Laughing
Anię z Zielonego Wzgórza bardzo lubię, przyjemnie mi się ją czytało. Natomiast już II część powieści jest nudna. Przeczytałam tylko początek i koniec. Z lektur wszelakich podobał mi się jeszcze Ten Obcy i Szatan z siódmej klasy Makuszyńskiego. Teraz do książek mnie już tak nie rwie, nawet do Harry'ego Pottera. Nagle znienawidziłam czytać... Zupełnie nie wiem dlaczego. Może przez nudne lektury szkolne? Chociaż nie, chwila moment. Czytam pisemka historyczne, a ostatnio wzięło mnie na czytanie Armia Podziemna. Podałabym autora, tytuł mogłam przekręcić, ale pies śpi mi na kolanach i nie mam, jak się ruszyć. Jak będę miała chwilę podam. Na prawdę ciekawa lektura dla wielbicieli historii, w szczególności II wojny światowej. W Intermarche książka kosztowała całe 15zł, a zawartość ciekawa, według mnie. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 12:33 pm

Aktualnie kończę 4 tom Zwiadowców. W planach mam przeczytanie BZRK, Fałszywy książę, oraz serię Gone Mojra.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 2:53 pm

Takashiro napisał:
Aktualnie kończę 4 tom Zwiadowców. W planach mam przeczytanie BZRK, Fałszywy książę, oraz serię Gone Mojra.

 Gone czytam Wink jestem przy 2 części i się zatrzymałam, bo zaczęło się robić nudno, nooo i nie mam motywacji żeby zacząć znów czytać. 
Ale ogólnie bardzo ciekawe, warte polecenia Very Happy

Dzisiaj dokończyłam 10 tom serii 'Naznaczona'. No już nie mogę się doczekać kolejnego ;c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Katrina123
Przyjaciel Zagrody
Katrina123


Nick w grze : Katrina_S
Liczba postów : 402
Dołączył : 31/05/2013

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostWto Lip 16, 2013 3:33 pm

Arbuzek_10 napisał:
Dzisiaj dokończyłam 10 tom serii 'Naznaczona'. No już nie mogę się doczekać kolejnego ;c

A nie przypadkiem "Dom Nocy"? 
Bo jak tak... no cóż, jak dla mnie to kolejna badziewna książka dla nastolatek które pragną miłostek Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4771634
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 1:25 am

Wczoraj skończyłam czytać "Kiedy Giganci Chodzili Po Ziemi" Mick'a Wall'a. Genialna książką. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Zeppelin'ów. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu kto chce poszerzyć swoją wiedzę o tym genialnym zespole i jego członkach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 1:34 am

PlaybackJunkie8 napisał:
Ogier12 - *łączy się w bólu i żałobie*
Dzisiaj przyszło osiem tomów Death Note, tak, zaszalałam. :3 Będzie co czytać przez dwa, trzy dni. ^^ Moja biblioteczka kochana z mangami się powiększa. Moja dzidzia już urosła, o. XD co czytasz? - Page 9 3894492112
Jak już skończę Death Note i zbiorę troszku kasy, to kupię dwa (czyli wszystkie, bo tak mało ich) tomy Wolf's Rain, a potem - jak zbiorę znowu kasę - zacznę kupować Fullmetal Alchemist może. :3 I w międzyczasie będę kupować nowe tomy Kuroshitsuji... Czyli to mój plan na życie. :3

 Juliiiiiiiis, weź pożycz :3
Ty wiesz ze Ci będę smędzić XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 4:06 am

Kurde, poluję na książki Kathy Reighs, ale ni cholery nigdzie nie ma.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 5:37 am

Katrina123 napisał:
Arbuzek_10 napisał:
Dzisiaj dokończyłam 10 tom serii 'Naznaczona'. No już nie mogę się doczekać kolejnego ;c

A nie przypadkiem "Dom Nocy"? 
Bo jak tak... no cóż, jak dla mnie to kolejna badziewna książka dla nastolatek które pragną miłostek Very Happy

No tak, również zaczęłam czytać te serię, zapowiadała się nienajgorzej (oczywiście sięgnęłam po nią ze świadomością, że jest to literatura typowo młodzieżowa, no ale..).
Skończyłam na 5-tym tomie (nawet na dobre go nie zaczęłam). Książki jak dla mnie z początku nawet nieźle odwzorowywały problemy typowych nastolatek (bunty, relacje z rodzicami, problemy szkolne i miłosne w tym wieku) a wszystko to w odniesieniu do wampirów nie-wampirów (taki ich nowy gatunek, jeszcze bardziej odmienny od tych ze "Zmierzchu")... Dla mnie jednak na tym koniec... Potem ta cała Zoey i jej sercowe problemy zrobiły się jak dla mnie zbyt nudne, a sam motyw "Którego chłopaka mam wybrać? Kogo teraz uratować? Jak?" zrobił się dla mnie zbyt popularny... Te książki zrobiły się dla mnie zbyt łatwe do przewidzenia. 
Muszę też przyznać, że z początku nawet książki mi się podobały (tajemnicze morderstwa (rytualne?) nauczycieli, wredne małpy, szurnięci (pozytywnie) przyjaciele, romanse uczniów z nauczycielami, itd.), zwykłe na "luzie" z odrobinką tematów tabu i tajemnicą. Potem jednak jak dla mnie wszystką się zepsuło... Zrobiło się zbyt słodko i dramatycznie... Tak jakby autorki pisały już tylko po to, aby pisać, bo powieść odniosła sukces... Ale to tylko moje osobiste zdanie. Jednak może powrócę do serii i ją doczytam, może za szybko sobie odpuściłam.Smile I pewno się zapętliłam w wypowiedzi... No cóż ani jej skracać, ani poprawiać już mi się nie chce, więc przepraszam za ewentualne błędy.Wink
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 10:11 am

Katrina123 napisał:
Arbuzek_10 napisał:
Dzisiaj dokończyłam 10 tom serii 'Naznaczona'. No już nie mogę się doczekać kolejnego ;c

A nie przypadkiem "Dom Nocy"? 
Bo jak tak... no cóż, jak dla mnie to kolejna badziewna książka dla nastolatek które pragną miłostek Very Happy

 
Tak, przepraszam, przyzwyczaiłam się do tytułu pierwszego tomu.
 Katrina, Sakura początkowo książki mnie również nudziły, były kijowe i problemy Zoey faktycznie stawały się beznadziejne i mi się przejadły.
No ale czytałam bo koleżanka mnie bardzo namawiała.
Potem pojawiły się tematy starej magii, jakieś demony, dużo krwii i tak dalej, więc się do książki zdecydowanie przekonałam, gdyż te wszystkie nastoletnie problemy poszły w niepamięć i zaczęły się odbywać różne interesujące rzeczy. Chyba dopiero w 6 tomie pojawi się postać Kalony i Kruków Prześmiewców także po tym zdarzeniu rozpęta się cała akcja Wink Więc widzę, że zatrzymałyście się obie w punkcie najbardziej nudnym i monotonnym. Polecam przeczytać całą powieść, a potem dopiero ją oceniać, bo to, że autorki chciały początkowo dokładnie przedstawić sytuacje bohaterów żeby na jej podstawie zacząć pisać co innego nie jest wcale takie złe. Chociaż przyznaję, że tych młodzieńczych problemów było jednak za dużo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 1:57 pm

Arbuzek_10 napisał:
Katrina123 napisał:
Arbuzek_10 napisał:
Dzisiaj dokończyłam 10 tom serii 'Naznaczona'. No już nie mogę się doczekać kolejnego ;c

A nie przypadkiem "Dom Nocy"? 
Bo jak tak... no cóż, jak dla mnie to kolejna badziewna książka dla nastolatek które pragną miłostek Very Happy

 
Tak, przepraszam, przyzwyczaiłam się do tytułu pierwszego tomu.
 Katrina, Sakura początkowo książki mnie również nudziły, były kijowe i problemy Zoey faktycznie stawały się beznadziejne i mi się przejadły.
No ale czytałam bo koleżanka mnie bardzo namawiała.
Potem pojawiły się tematy starej magii, jakieś demony, dużo krwii i tak dalej, więc się do książki zdecydowanie przekonałam, gdyż te wszystkie nastoletnie problemy poszły w niepamięć i zaczęły się odbywać różne interesujące rzeczy. Chyba dopiero w 6 tomie pojawi się postać Kalony i Kruków Prześmiewców także po tym zdarzeniu rozpęta się cała akcja Wink Więc widzę, że zatrzymałyście się obie w punkcie najbardziej nudnym i monotonnym. Polecam przeczytać całą powieść, a potem dopiero ją oceniać, bo to, że autorki chciały początkowo dokładnie przedstawić sytuacje bohaterów żeby na jej podstawie zacząć pisać co innego nie jest wcale takie złe. Chociaż przyznaję, że tych młodzieńczych problemów było jednak za dużo.

 To widzę, że dalej musiałam czytać... Skończyłam na momencie "cudownego wybudzenia się Zoey ze "śpiączki"". (Czytałam w formie książki papierowej tylko 2 pierwsze części.) Na początku lubiłam te książki, potem straciłam zainteresowanie z powodu zbyt długiego opisu sytuacji (coraz mniej akcji, a jak była - przewidywalna lub ta właściwa zaczynała się pod koniec tomu), choć może to tylko moje wrażenie. Wiem, nie lubię czegoś oceniać, kiedy tematu dobrze nie znam, jednak tutaj mam odmienne zdanie... Kalona niestety był dla mnie kolejnym "chłopakiem" Zoey, jakich w tej serii nie brakuje. Jednak masz rację, autorki zyskały u mnie również wielki plus za wprowadzenie mitologi indiańskiej (?).Smile Cóż może po prostu nie moja ulubiona tematyka, gatunek lub zwyczajnie wiek nie ten. (Choć stawiam bardziej na pierwsze 2 powody, wiek nic do rzeczy nie ma.)Wink
Powrót do góry Go down
Nika346
W skromnych progach Zagrody
Nika346


Nick w grze : Nika346
Liczba postów : 445
Dołączył : 20/03/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 3:22 am

Wczoraj przeczytałam "Twierdzę" Paul'a Wilson'a. Chociaż przeczytałam to złe słowo, ja ją pochłonęłam. Zaczęłam czytać rano, skończyłam wieczorem. I wciąż sobie wmawiałam "Jeszcze tylko jeden rozdział i na dzisiaj koniec". Kogo ja chciałam oszukać? Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1009743
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 4:49 am

Ja niedawno przeczytałam Trylogię Nocnego Anioła Brenta Weeksa. W jej skład wchodzą:

Droga Cienia
Na Krawędzi Cienia
Poza Cieniem

Książka bardzo mi się podobała. Książki dość grube, takie jakie lubię, bo cała trylogia miała ponad 1700 stron.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipostCzw Lip 18, 2013 6:06 am

Kupiłam sobie 30 tomów ksiażki "O kocie, który..." Lilian J. Braun
Bardzo ciekawe przeczytałam 5, czytam 6 ;D Jedna książka ma ok. 175 stron co naje w sumie ok 5400 stron Very Happy .
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Sponsored content





co czytasz? - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 9 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
co czytasz?
Powrót do góry 
Strona 9 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: