Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 co czytasz?

Go down 
+81
Laura_raa
Aimtor
Miriada
Tysia1996
Kirara
mikerowave
Ayashi
Tiamat
Dainfen
Creamy
KaVcia
Uharri
Dżemik
Barson1990
Suzan
Frania26.
Amstaff
El
drusia55
Nefra01
Tato Chce Być Pro
MrsKopytko
blueberry.
ana0000000000
awelo
Temperance
Ejli
ewww4
Pani_Snow
AyaKey
Katrina123
Nefumi
Lubelak
blackshadow
Layzy
Nika346
Amy
Szron
ebonita
Divide
Damek4
Wild_Horse
nikushimi
avrilka
Rosa W.
Weronika_24
ZetkaEmka
Kemishi
Gai~
Diversa
Rooda
oooliwcia10
mari0987
_pati201_
daria4603
Evelynek
Pati...xd
Cassidifikation
Nevarra
Clue
wiki0396
Athi
Takashiro
LadyArvena
-Eruina-
Basia
Arrin
mina stirit1
amorkowa
Marsh
Kai Shouri
EveDallas
koziorożec
Presence
PlaybackJunkie8
Asiaa.
Vium
Arbuzek_10
Dianaxxx
hanka1998
wercia d
85 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorWiadomość
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 9:30 am

Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 9:35 am

Nie tylko tobie -.-'
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 10:16 am

Cytat :
Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
~ mi też nie. XDD
W ogóle, nie podobała mi się - wydawała mi się strasznie sztuczna, taka... Za idealna, wiecie, zawsze marzyła, była dobra, miła, etc... To dla mnie za bardzo wyidealizowane. Ale z jednym marzeniem to była podobna do mnie - chciała zemdleć... Ona już zemdlała, a ja nadal marzę. XDD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 10:46 am

Dokładnie, witajcie w klubie. Ja byłam jedyną dziewczyną w klasie, której się to nie podobało. Męczyłam się z tą lekturą naprawdę długo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Gość
Gość
Anonymous



co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 10:56 am

U mnie nikomu się ta lektura nie podobała. To chyba norma Wink
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 9:51 am

PlaybackJunkie8 napisał:
Cytat :
Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
~ mi też nie. XDD
W ogóle, nie podobała mi się - wydawała mi się strasznie sztuczna, taka... Za idealna, wiecie, zawsze marzyła, była dobra, miła, etc...

Taka Mary Sue. XD
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 10:08 am

Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Cytat :
Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
~ mi też nie. XDD
W ogóle, nie podobała mi się - wydawała mi się strasznie sztuczna, taka... Za idealna, wiecie, zawsze marzyła, była dobra, miła, etc...

Taka Mary Sue. XD
~ dokładnie. Very Happy
Z taką typową Mary Sue to można się spotkać przy niektórych fanfiction, jestem na to strasznie wyczulona. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 12:24 am

PlaybackJunkie8 napisał:
Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Cytat :
Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
~ mi też nie. XDD
W ogóle, nie podobała mi się - wydawała mi się strasznie sztuczna, taka... Za idealna, wiecie, zawsze marzyła, była dobra, miła, etc...

Taka Mary Sue. XD
~ dokładnie. Very Happy
Z taką typową Mary Sue to można się spotkać przy niektórych fanfiction, jestem na to strasznie wyczulona. XD

A przy ff Pottera to już szczególnie ._.
Powrót do góry Go down
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 3:16 am

Ja mam całą serię Anii, osiem tomów i z doświadczenia powiem, że pierwszy był chyba najnudniejszy. Już mnie do tej serii nie ciągnie, nie moje klimaty, ale kolejne tomy nie były złe.

Fanfiction do HP namiętnie czytam... Ale omijam wszelkie bohaterki OC, które się często okazują Mary-Sue właśnie... Zna ktoś Ulubieńca Losu, fanficka HP, od którego jestem uzależniona? : O

Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 4:31 am

Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Cytat :
Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
~ mi też nie. XDD
W ogóle, nie podobała mi się - wydawała mi się strasznie sztuczna, taka... Za idealna, wiecie, zawsze marzyła, była dobra, miła, etc...

Taka Mary Sue. XD
~ dokładnie. Very Happy
Z taką typową Mary Sue to można się spotkać przy niektórych fanfiction, jestem na to strasznie wyczulona. XD

A przy ff Pottera to już szczególnie ._.
~ fanfiction Pottera?... GDYBYŚ TY WIDZIAŁA TE NP. Z MCR TO BYŚ co czytasz? - Page 4 2195938138 DOSTAŁA. XD Czasami bohaterki są tak zajefajne, że Gerard się w nich zakochuje, zauważa, że się cięły i rozmawia z nimi o tym, namawia, że to źle, a one nadal się tną, bo są tak bardzo poszkodowane przez los... Jezu. To był koszmar. XD
Ja tam nie trawię FF z Potterem, nie wiem, czemu, po prostu nie lubię. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostNie Lut 17, 2013 7:21 am

PlaybackJunkie8 napisał:
Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Cytat :
Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
~ mi też nie. XDD
W ogóle, nie podobała mi się - wydawała mi się strasznie sztuczna, taka... Za idealna, wiecie, zawsze marzyła, była dobra, miła, etc...

Taka Mary Sue. XD
~ dokładnie. Very Happy
Z taką typową Mary Sue to można się spotkać przy niektórych fanfiction, jestem na to strasznie wyczulona. XD

A przy ff Pottera to już szczególnie ._.
~ fanfiction Pottera?... GDYBYŚ TY WIDZIAŁA TE NP. Z MCR TO BYŚ co czytasz? - Page 4 2195938138 DOSTAŁA. XD Czasami bohaterki są tak zajefajne, że Gerard się w nich zakochuje, zauważa, że się cięły i rozmawia z nimi o tym, namawia, że to źle, a one nadal się tną, bo są tak bardzo poszkodowane przez los... Jezu. To był koszmar. XD
Ja tam nie trawię FF z Potterem, nie wiem, czemu, po prostu nie lubię. XD

Boże. XD Wyobrażam sobie to, taka telenowela. XD
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 28, 2013 12:01 pm

telenowela ;_; weźcie mi nie przypominajcie, bo moja mama i babcia oglądają telenowele ;_; i są Salwadory, jakieś Mevy, Marfil... nawet nie wiem jak imiona pisać ;_;

no i znowu muszę za książką czekać >.<
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 28, 2013 12:56 pm

Przeczytałam wczoraj "Mistyfikację" Douglasa Prestona. Cudowna książka Smile Potwornie wciąga, ale niestety połowy nie zrozumiałam, gdyż zawiera strasznie dużo określeń naukowych, mimo tego niezwykle mi się spodobała. Takiego zakończenia nigdy bym się nie spodziewała Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 02, 2013 2:22 am

Ja za to czytałam książkę Niekrytego. Niezła, nie powiem. Nie wiedziałam, że będzie ta ksiażka taka... mądra? Nie, ze mądra, ale taka... z przekazem. Czy jak tam to określić. ;d
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 02, 2013 5:29 am

Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Cytat :
Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
~ mi też nie. XDD
W ogóle, nie podobała mi się - wydawała mi się strasznie sztuczna, taka... Za idealna, wiecie, zawsze marzyła, była dobra, miła, etc...

Taka Mary Sue. XD
~ dokładnie. Very Happy
Z taką typową Mary Sue to można się spotkać przy niektórych fanfiction, jestem na to strasznie wyczulona. XD

A przy ff Pottera to już szczególnie ._.
~ fanfiction Pottera?... GDYBYŚ TY WIDZIAŁA TE NP. Z MCR TO BYŚ co czytasz? - Page 4 2195938138 DOSTAŁA. XD Czasami bohaterki są tak zajefajne, że Gerard się w nich zakochuje, zauważa, że się cięły i rozmawia z nimi o tym, namawia, że to źle, a one nadal się tną, bo są tak bardzo poszkodowane przez los... Jezu. To był koszmar. XD
Ja tam nie trawię FF z Potterem, nie wiem, czemu, po prostu nie lubię. XD

Boże. XD Wyobrażam sobie to, taka telenowela. XD

A żebyś wiedziała, że telenowele! Nie śmiej się, to jest straszne. *podśmiechuje się pod nosem*
Poczekaj, zaraz Ci znajdę jakąś telenowelę. :3 *niemożeznaleźć* Ech, kiedyś było ich więcej. :<
KLIK, KLIK, KLIK i [url=beheading-of-a-king.blogspot.com/]KLIK[/url], chociaż te nie są jeszcze takie złe, jakie widziałam, a wierz mi, widziałam baardzo dużo bloogów. Jestem typową internetową czytelniczką, aktualnie w mojej czołówce (oczywiście, tylko te, które są jeszcze kontynuowane, tych zakończonych lub niedokończonych czytam trzy razy więcej) znajduje się trzydzieści ileś bloogów, nie tylko o MCR. ;> Więc można mnie nazwać weteranem opowiadań bloogowych czy fanfickowych. ^^ Czuję się dumna z siebie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Go??
Gość
Anonymous



co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 02, 2013 11:04 am

Hmm... Ja aktualnie czytam "Wybacz, ale będę Ci mówiła skarbie" Federica Mocciego.
Opowiada ona o życiu Niki, szalonej 17-sto latki, która poznała mężczyznę poprzez... wypadek.
Jednak ten facet ma 37 lat, i jest od niej starszy o 20 lat. Mimo wszystko Niki spędza z nim ogromnie dużo czasu. Naprawdę polecam, będę skromna w szczegóły, bo sami musicie dowiedzieć się więcej !
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 07, 2013 11:41 am

Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Asiaa. napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
Cytat :
Jak już jesteśmy jako tako przy lekturach - to czy tylko mi, jako dziewczynie, nie podobała się 'Ania z zielonego wzgórza' ? ._.
~ mi też nie. XDD
W ogóle, nie podobała mi się - wydawała mi się strasznie sztuczna, taka... Za idealna, wiecie, zawsze marzyła, była dobra, miła, etc...

Taka Mary Sue. XD
~ dokładnie. Very Happy
Z taką typową Mary Sue to można się spotkać przy niektórych fanfiction, jestem na to strasznie wyczulona. XD

A przy ff Pottera to już szczególnie ._.
~ fanfiction Pottera?... GDYBYŚ TY WIDZIAŁA TE NP. Z MCR TO BYŚ co czytasz? - Page 4 2195938138 DOSTAŁA. XD Czasami bohaterki są tak zajefajne, że Gerard się w nich zakochuje, zauważa, że się cięły i rozmawia z nimi o tym, namawia, że to źle, a one nadal się tną, bo są tak bardzo poszkodowane przez los... Jezu. To był koszmar. XD
Ja tam nie trawię FF z Potterem, nie wiem, czemu, po prostu nie lubię. XD

Boże. XD Wyobrażam sobie to, taka telenowela. XD
O kurcze, ja też nienawidzę ff. Jak komuś się chce to niech spojrzy na ff kuzynki mojej kolezanki: LINK O, zgrozo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 07, 2013 1:41 pm

-Erunia-, nie, żeby coś, ale będę szczera... Nie wytrzymałam połowy rozdziału. >_<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 7:09 am

PlaybackJunkie8 napisał:
-Erunia-, nie, żeby coś, ale będę szczera... Nie wytrzymałam połowy rozdziału. >_<
A kto ci broni? Laughing Ja doczytałam do końca pierwszego, po czym zaczęłam rzygać tęczą. Za słodko :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 9:17 am

-Eruina- napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
-Erunia-, nie, żeby coś, ale będę szczera... Nie wytrzymałam połowy rozdziału. >_<
A kto ci broni? Laughing Ja doczytałam do końca pierwszego, po czym zaczęłam rzygać tęczą. Za słodko :/
aż mnie łeb rozbolał...
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 9:30 am

wercia d napisał:
-Eruina- napisał:
PlaybackJunkie8 napisał:
-Erunia-, nie, żeby coś, ale będę szczera... Nie wytrzymałam połowy rozdziału. >_<
A kto ci broni? Laughing Ja doczytałam do końca pierwszego, po czym zaczęłam rzygać tęczą. Za słodko :/
aż mnie łeb rozbolał...
~ nie chcę krytykować, bo sama nie lepsza jestem, ale miałam te same odczucia, co wercia d.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
oooliwcia10
Już coś wie
avatar


Nick w grze : oooliwcia10
Liczba postów : 144
Dołączył : 01/12/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 5:30 am

Ja ostatnio postanowiłam przeczytać cykl: kroniki obdarzonych. Nawet fajne Smile
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 9:16 am

Niedawno zaczęłam czytać Pachnidło. Ta książka jest chora, co nie oznacza że nie doczytam jej do końca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Rooda
W skromnych progach Zagrody
Rooda


Nick w grze : Rooda
Liczba postów : 310
Dołączył : 02/12/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 9:37 am

-Eruina- napisał:
Niedawno zaczęłam czytać Pachnidło. Ta książka jest chora, co nie oznacza że nie doczytam jej do końca.


,,Pachnidło" to bardzo ciekawa książka! Jeśli dasz radę przeczytać, to polecam również film. Bardzo dobrze zrealizowany.


Co do książek, to ja na chwilę obecną czytam 9 tom Miecza Prawdy pod tytułem ,,Bezbronne Imperium". Równocześnie męczę się z ,,Przetańczyć noc świętojańską" autora: Hannu Salama.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2451545
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 12:04 pm

"Opium w rosole". Lektura na konkurs.
Potem "Kamienie na szaniec", "Dziady cz. II", "Mały Książę" i "Romeo i Julia". Mam na to tydzień i 2 dni. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 12:37 pm

Rooda napisał:
-Eruina- napisał:
Niedawno zaczęłam czytać Pachnidło. Ta książka jest chora, co nie oznacza że nie doczytam jej do końca.


,,Pachnidło" to bardzo ciekawa książka! Jeśli dasz radę przeczytać, to polecam również film. Bardzo dobrze zrealizowany.

Nie, filmu raczej nie obejrzę. Nie lubię ich oglądać, po za tym nienawidzę kiedy ktoś pod nos podtyka mi wygląd bohaterów.

*
A co do książki - nie wiedziałam że aż tak mnie wciągnie! Jeszcze kiedy słucham przy czytaniu "Scentless Apprentice" Nirvany, które bezpośrednio odnosi się do wydarzeń z książki, to psychicznie mnie nie ma.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostPon Mar 11, 2013 6:14 am

Właśnie sobie czytam moją szkolną lekturę- "I nie było już nikogo" od Agaty Christie. Łał. Nie wiedziałam, że jakakolwiek lektura może być taka fajna Smile Tym bardziej, że lubię kryminały. Wciągnęło mnie na maxa, dzisiaj prawdopodobnie skończę. Niesamowicie trzyma w napięciu. Zostało mi jeszcze jakieś 30 stron, a nadal nie wiem, kto jest mordercą. Boska książka, polecam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Diversa
Nowy
Diversa


Nick w grze : Diversa
Liczba postów : 36
Dołączył : 16/03/2013

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 4:20 pm

Ja czytam obecnie Najstarszego Christophera Paoliniego Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2732747
Gai~
Nowy
Gai~


Nick w grze : Gai~
Liczba postów : 36
Dołączył : 16/03/2013

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 11:33 pm

wercia d napisał:
w tym wątku możemy podzielić się opinią na temat jakiejś książki. jest godna polecenia, czy odłożyliście po kilku stronach? czy często czytacie książki, czy tylko jak musicie? jakie lubicie rodzaje książek?

ja osobiście polecam serię "Zwiadowcy" Johna Flanagana. baaardzo wciąga, pierwszą część w jeden dzień przeczytałam ^^ (około 300 stron), a teraz biorę się za drugą czytaj

Eto~... Także ja polecam serię "Zwiadowcy" J. Flanagana. Jestem już po przeczytaniu całej serii i dobrze się bawiłem... Niestety przeczytanie całości zajęło mi ok. tygodnia. Oczywiście Halt miszcz ciętej riposty uwiódł mnie, wielbię tego człowieka.

Pozostałe, które polecam:
"Cienie na Księżycu" - historia toczy się w Japonii i opisuje życie młodej dziewczyny, która w młodym wieku straciła ojca i w pewien sposób matkę (dopuściła się zdrady). Dziewczyna bardzo kochała ojca i nie mogła wybaczyć matce, że wkrótce znalazła sobie innego. Próbuje ona przetrwać zatrudniając się w różnych możliwych miejscach, w końcu trafia na cud..

"Inne anioły" - odrobina "wampiryzmu". Na pewno nie jest to romansidło typu "Zmierzch", dziewczyna, która tu występuje jest zwykłą śmiertelniczką (tak się z początku wydaje), kiedy ginie jej ojciec (który tropi istoty nocy), Dru sama musi sobie poradzić, naprawdę piękna książka. Wiele przygód, wszystko ciekawie opisane. Bardzo nieprzewidywalna.

"Mechanizm serca" - nie będę się rozpisywać, ale to "bajka" (tak była opisana) dla dorosłych. Dorosła nie jestem, ale naprawdę śliczna i smutna. Choć nieprawdopodobna, z elementami science fiction.

"Intruz" - coś fantastycznego, musicie przeczytać. *-* Opis z neta:
"Przyszłość. Nasz świat opanował niewidzialny wróg. Najeźdźcy przejęli ludzkie ciała oraz umysły i wiodą w nich na pozór niezmienione życie. W ciele Melanie jednej z ostatnich dzikich istot ludzkich zostaje umieszczona dusza o imieniu Wagabunda. Wertuje ona myśli Melanie w poszukiwaniu śladów prowadzących do reszty rebeliantów. Tymczasem Melanie podsuwa jej coraz to nowe wspomnienia ukochanego mężczyzny, Jareda, który ukrywa się na pustyni. Wagabunda nie potrafi oddzielić swoich uczuć od pragnień ciała i zaczyna tęsknić za mężczyzną, którego miała pomóc schwytać. Wkrótce Wagabunda i Melanie stają się mimowolnymi sojuszniczkami i wyruszają na poszukiwanie człowieka, bez którego nie mogą żyć."
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 4:30 am

Ja ostatnio czytałam (wczoraj):

- Szkoła strachu,
- Pamiętnik Pauli,
A teraz czytam Świątynie. Very Happy (jak ja skaczę po tych gatunkach ;_Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





co czytasz? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
co czytasz?
Powrót do góry 
Strona 4 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: