Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3

Go down 
AutorWiadomość
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3 Empty
PisanieTemat: Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3   Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3 I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 7:14 am

Hej! Moja twórczość jest dość dziwna... a mianowicie piszę fanficki do różnych anime. Czasem są etchi, czasem normalne a czasem mają zupełnie dziwną tematykę. W tym momencie pisałam opowiadanie o postaci imieniem Shinozuka. Jeśli ktoś się interesuje anime oraz mangą Naruto to może się będzie podobać :3

UWAGA! Zabraniam kopiowania czegokolwiek z tego opowiadania. Jest zrobione całkowicie przeze mnie. Motywy mogą się powtarzać w różnych opowiadaniach gdzie mam postać Tsukiko. Samo opowiadanie jest napisane... specyficznie. Miłego czytania ;3
PS. Będę to dodawać w rozdziałach bo troszkę tego jest :3 Zapraszam do krytyki.

Rozdział 1. KLIK!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3 Empty
PisanieTemat: Re: Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3   Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3 I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 7:15 am

Wybaczcie za te kreski przy cudzysłowiach... nie mam pojęcia czemu się tak zrobiło O.o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
 
Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opowiadania...
» Arbuz... pisze???
» Opowiadania (:
» Katrina pisze!
» Króciutkie opowiadania ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: