Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Stare dobre (?) Howrse

Go down 
+42
anje
Czekoladoowa
LadyArvena
ebonita
Darusia125
Dżemik
Bułana magia
awelo
Szron
Divide
Adekwatna
_pati201_
Turkawka
koniara5842
MsMaja
Basia
wiki0396
mimiki
martosia2004
klasaIVb
Kartagina
Naravi
CzekoBoom
wercia d
--♥Perła♥--
Aglyss
carrie17
blueberry.
wilczyca1000
Evangeline
Nika346
Fangusta
UniCorn
avrilka
Uśmieszek
Broszka
saphira98
hanka1998
koziorożec
Malto
Sabula
Kemishi
46 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 1:00 pm

hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 1:11 pm

A teraz to pożal się Boże... No, na razie nowi moderatorzy się spisują, ale zobaczymy, co dalej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 2:07 pm

Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 2:31 pm

Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 11:29 am

Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 11:34 am

Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 11:42 am

Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 11:52 am

Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Powrót do góry Go down
Divide
Przyjaciel Zagrody
Divide


Nick w grze : Divide
Liczba postów : 414
Dołączył : 16/01/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 12:49 pm

Moderatorzy. Obecnie jedynie terraver przypadł mi do gustu. Indywidualnie rozpatruje każdy wątek i udziela osobnych odpowiedzi w stosunku do przypadku, a nie klepie formułkę.
Calvana również godny moderator, a przynajmniej moim zdaniem.

Wcześniejszych moderatorów nie pamiętam, nie mam prawa (mowa o iebae-chan) skoro dołączyłam latem 2012.

Jednak o każdym moderatorze mam trochę inne w większości negatywne zdanie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2787961
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 12:58 pm

Ach... Stare, dobre czasy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 1:31 pm

wymienił bym wszystkich tych moderatorów na tą 3, o ile była by taka możliwość
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 09, 2013 10:52 pm

Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
awelo
W skromnych progach Zagrody
awelo


Nick w grze : ...
Liczba postów : 430
Dołączył : 03/04/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 12:00 am

„Chcemy boskich koni", „chcemy 100 kuponów na koniec dokonań”, „chcemy...*”

*W miejsce kropeczek wstawcie najgłupszą rzecz na jaką wpadniecie. Zapewniam Was, że gracze jeszcze przed Wami zdążyli ją wymyśleć Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1213568
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 12:07 am

Tu jest temat pełen takich bezsensownych petycji.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Bułana magia
W skromnych progach Zagrody
Bułana magia


Nick w grze : bułanamagia
Liczba postów : 353
Dołączył : 05/04/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 6:14 am

no
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3093547
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 7:16 am

Bułana - fajnie sobie nabijasz posty xD

Ja do modów nic nie mam. Zdarzało mi się pisać na priv do Nathaly i Dorcis. Jakoś zawsze pomagały. Mam wrażenie, że trochę dużo wymagacie. Mod, to mod, taką ma funkcję i nie musi być przyjacielem wszystkich we wsi. Fakty są takie, że jak byłam aktywna na forum to ciężko cały czas pisać non stop wyczerpującą odpowiedź na pytanie, które się powtórzyło 5 razy w ciągu 10 minut. Niejednego by szlag trafił.

Osoby, które wymieniacie były na stanowisku moda już spory czas temu, kiedy społeczność howrse była znaaaacznie mniejsza. Teraz jest to dużo trudniejsze, by utrzymywać dobry kontakt ze wszystkimi. Pamiętajcie, że modzi to osoby w większości dorosłe (nawet mi się zdawa, że takie jest wymaganie). Mają dom, dzieci, męża, psa, kota i rachunki do zapłacenia. A nikt im nie płaci na howrse za ślęczenie przed ekranem i pisanie cały czas tych samych odpowiedzi na pytania, na które często żałośnie łatwo znaleźć odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 7:59 am

Turkawka - dobrze prawisz, aczkolwiek moderator wykazujący taką (klik) aktywność na forum jest po prostu na nic. Rozumiem, że moderator ma swoje życie prywatne i oczywiście szanuje to, ale stanowisko też zobowiązuje
Powrót do góry Go down
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 8:08 am

Turkawka napisał:


Ja do modów nic nie mam. Zdarzało mi się pisać na priv do Nathaly i Dorcis. Jakoś zawsze pomagały. Mam wrażenie, że trochę dużo wymagacie. Mod, to mod, taką ma funkcję i nie musi być przyjacielem wszystkich we wsi. Fakty są takie, że jak byłam aktywna na forum to ciężko cały czas pisać non stop wyczerpującą odpowiedź na pytanie, które się powtórzyło 5 razy w ciągu 10 minut. Niejednego by szlag trafił.

Osoby, które wymieniacie były na stanowisku moda już spory czas temu, kiedy społeczność howrse była znaaaacznie mniejsza. Teraz jest to dużo trudniejsze, by utrzymywać dobry kontakt ze wszystkimi. Pamiętajcie, że modzi to osoby w większości dorosłe (nawet mi się zdawa, że takie jest wymaganie). Mają dom, dzieci, męża, psa, kota i rachunki do zapłacenia. A nikt im nie płaci na howrse za ślęczenie przed ekranem i pisanie cały czas tych samych odpowiedzi na pytania, na które często żałośnie łatwo znaleźć odpowiedź.

Turkawko, dobrze mówisz. Niektórzy gracze przesadzają.

stephanie81 napisał:
Turkawka - dobrze prawisz, aczkolwiek moderator wykazujący taką (klik) aktywność na forum jest po prostu na nic. Rozumiem, że moderator ma swoje życie prywatne i oczywiście szanuje to, ale stanowisko też zobowiązuje

A właśnie. Kiedy ostatnio Hodowca pisała jakieś posty? No bo nie rozumiem. Moderator to chyba człowiek, który pomaga innym, a nie siedzi na Howrse i karmi koniki,
Rozumiem, że ma ranking i w ogóle, ale mod to mod. Nie bez potrzeby Ow dała ją na stanowisko moderatora.
Już widać, że dla niektórych liczy się tylko zielony kolor.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 8:24 am

Jade: są przydziały, zresztą Mirmil gdzieś napisał. Pewnie hodowca oporządza kontakt.

Jak dla mnie moderator powinien moderować, uspołecznianie się już zależy od konkretnego ludzia.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 8:33 am

Szron napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Znam chociaż powód;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Darusia125
Już coś wie
Darusia125


Nick w grze : Darusia125
Liczba postów : 190
Dołączył : 12/03/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 10:24 am

Aż mam ochotę zacytować i zobaczyć jaki będzie kolejny kolor ramki Razz

Ja na howrse jestem od około roku więc w sumie nie wiem jak było dawniej, ale i tak mi się gra spodobała Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2228515
Bułana magia
W skromnych progach Zagrody
Bułana magia


Nick w grze : bułanamagia
Liczba postów : 353
Dołączył : 05/04/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 10:41 am

Ja nie mam nic do modów Turkawka.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3093547
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 11:24 am

Jeżeli nic do nich nie masz, to po co piszesz bezsensowne posty typu "no", "aha" i "sory" ?
Właśnie dzięki takim "pismakom" jak ty modów szlag trafia i zaczynają bany rozdawać (nie tylko na howrse, a na całym internecie)

Jeżeli nie masz nic do napisania ciekawego, to nie pisz nic ... wtedy zaoszczędzisz pracę i zdrowie moderatorom.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 11:39 am

Koszatka napisał:
Szron napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
hebi już nikt nie pamięta, była wspaniałą moderatorką jak i Calvana, Mirmil, Lenka, iebae-chan, Christinka
Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Znam chociaż powód;)
W sumie to żadnych starych nie znam. Calvanę to tak, ale reszty, nie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 11:57 am

JadeXDD napisał:
JadeXDD napisał:
Koszatka napisał:
Szron napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:

Kiedy Christinka odeszła? Nie pamiętam tego Shocked
A Hebi usuneła konto
Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Znam chociaż powód;)
W sumie to żadnych starych modów nie znam. Calvanę to tak, ale reszty, nie.
Też z żadnymi modami nie utrzymywałem bliższego kontaktu. Trochę ze Staficzką i trochę z dorcis, której zawsze sprzedawałem chmurki. Oczywiście - modzi mają pracę, dom, własne życie i chyba dobrze wywiązują się ze swojego stanowiska. Nie płacą im przecież za to. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 12:00 pm

Szron napisał:
modzi mają pracę, dom, własne życie i chyba dobrze wywiązują się ze swojego stanowiska. Nie płacą im przecież za to. Wink
Nie jestem tego taki pewien Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 10, 2013 2:24 pm

Turkawka napisał:
Jade: są przydziały, zresztą Mirmil gdzieś napisał. Pewnie hodowca oporządza kontakt.

Modzi nie mają dostępu do kontaktu... Tylko moderacja w grze - zamykanie wątków, banowanie, upominanie... Chyba też kasacja prezentacji/awatarów i imion koni.

Kamil2010 napisał:
Szron napisał:
modzi mają pracę, dom, własne życie i chyba dobrze wywiązują się ze swojego stanowiska. Nie płacą im przecież za to. Wink
Nie jestem tego taki pewien Rolling Eyes

Nie wiem jak tutaj, ale w innej grze płacili wirtualną walutą Wink Ale każda gra rządzi się swoimi prawami. Trzeba by pytać modów - aktualnych lub byłych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 7:07 am

Turkawka napisał:


Ja do modów nic nie mam. Zdarzało mi się pisać na priv do Nathaly i Dorcis. Jakoś zawsze pomagały. Mam wrażenie, że trochę dużo wymagacie. Mod, to mod, taką ma funkcję i nie musi być przyjacielem wszystkich we wsi. Fakty są takie, że jak byłam aktywna na forum to ciężko cały czas pisać non stop wyczerpującą odpowiedź na pytanie, które się powtórzyło 5 razy w ciągu 10 minut. Niejednego by szlag trafił.

Osoby, które wymieniacie były na stanowisku moda już spory czas temu, kiedy społeczność howrse była znaaaacznie mniejsza. Teraz jest to dużo trudniejsze, by utrzymywać dobry kontakt ze wszystkimi. Pamiętajcie, że modzi to osoby w większości dorosłe (nawet mi się zdawa, że takie jest wymaganie). Mają dom, dzieci, męża, psa, kota i rachunki do zapłacenia. A nikt im nie płaci na howrse za ślęczenie przed ekranem i pisanie cały czas tych samych odpowiedzi na pytania, na które często żałośnie łatwo znaleźć odpowiedź.
Ja nie twierdzę, że są niepomocni, jeśli ktoś się do nich zwróci. Ale jeśli już tę pracę przyjęli, to powinni się z niej wywiązywać. A skoro nie mają czasu, to niech po prostu zrezygnują.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Czekoladoowa
W skromnych progach Zagrody
Czekoladoowa


Nick w grze : Konik1a
Liczba postów : 339
Dołączył : 10/04/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 10:54 am

Szron napisał:
JadeXDD napisał:
JadeXDD napisał:
Koszatka napisał:
Szron napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:

Razem z odejściem Calvany
iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Znam chociaż powód;)
W sumie to żadnych starych modów nie znam. Calvanę to tak, ale reszty, nie.
Też z żadnymi modami nie utrzymywałem bliższego kontaktu. Trochę ze Staficzką i trochę z dorcis, której zawsze sprzedawałem chmurki. Oczywiście - modzi mają pracę, dom, własne życie i chyba dobrze wywiązują się ze swojego stanowiska. Nie płacą im przecież za to. Wink
Ja tam rozmawiałam z pszczółką i ilh_ac cheers
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2542323
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 11:18 am

Wiecie czego żałuję?Jak pewnie większość z Was,lizawek,DJ i towarzyszy Sad Aż grać bardziej się chciało,każdy mógł sobie stworzyć konia jak z bajki za 1 kupon.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sponsored content





Stare dobre (?) Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Stare dobre (?) Howrse
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nasze stare , dobre Howrse
» Stare dobre gry
» Stare Howrse
» Stare Howrse
» "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: