Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Stare dobre (?) Howrse

Go down 
+42
anje
Czekoladoowa
LadyArvena
ebonita
Darusia125
Dżemik
Bułana magia
awelo
Szron
Divide
Adekwatna
_pati201_
Turkawka
koniara5842
MsMaja
Basia
wiki0396
mimiki
martosia2004
klasaIVb
Kartagina
Naravi
CzekoBoom
wercia d
--♥Perła♥--
Aglyss
carrie17
blueberry.
wilczyca1000
Evangeline
Nika346
Fangusta
UniCorn
avrilka
Uśmieszek
Broszka
saphira98
hanka1998
koziorożec
Malto
Sabula
Kemishi
46 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 12:00 pm

Czekoladoowa napisał:
Szron napisał:
JadeXDD napisał:
JadeXDD napisał:
Koszatka napisał:
Szron napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:

iebae też odeszła.
Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Znam chociaż powód;)
W sumie to żadnych starych modów nie znam. Calvanę to tak, ale reszty, nie.
Też z żadnymi modami nie utrzymywałem bliższego kontaktu. Trochę ze Staficzką i trochę z dorcis, której zawsze sprzedawałem chmurki. Oczywiście - modzi mają pracę, dom, własne życie i chyba dobrze wywiązują się ze swojego stanowiska. Nie płacą im przecież za to. Wink
Ja tam rozmawiałam z pszczółką i ilh_ac cheers
Ja zawszę z drasunią, daisy, i raz pisałam do dorcis.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 12:12 pm

JadeXDD napisał:
Czekoladoowa napisał:
Szron napisał:
JadeXDD napisał:
JadeXDD napisał:
Koszatka napisał:
Szron napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:
Kamil2010 napisał:

Ona odeszła dużo - dużo - dużo wcześniej Wink
Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Znam chociaż powód;)
W sumie to żadnych starych modów nie znam. Calvanę to tak, ale reszty, nie.
Też z żadnymi modami nie utrzymywałem bliższego kontaktu. Trochę ze Staficzką i trochę z dorcis, której zawsze sprzedawałem chmurki. Oczywiście - modzi mają pracę, dom, własne życie i chyba dobrze wywiązują się ze swojego stanowiska. Nie płacą im przecież za to. Wink
Ja tam rozmawiałam z pszczółką i ilh_ac cheers
Ja zawszę z drasunią, daisy, i raz pisałam do dorcis.
Jak napisałem do moda to nie dostałem odpowiedzi
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 12:16 pm

Możecie już przestać cytować ?
Powrót do góry Go down
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 10:56 pm

Ogier12 napisał:
JadeXDD napisał:

Ja zawszę z drasunią, daisy, i raz pisałam do dorcis.
Jak napisałem do moda to nie dostałem odpowiedzi
A ja ni razu nie pisałam do modów.......
Powrót do góry Go down
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Kwi 12, 2013 8:23 am

Ogier12 napisał:
JadeXDD napisał:
Czekoladoowa napisał:
Szron napisał:
JadeXDD napisał:
JadeXDD napisał:
Koszatka napisał:
Szron napisał:
Kamil2010 napisał:
Koszatka napisał:

Tak,ale odeszła - bez powiadomienia.Z resztą nie moja sprawa,zabronić nikomu nie można Wink
Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Znam chociaż powód;)
W sumie to żadnych starych modów nie znam. Calvanę to tak, ale reszty, nie.
Też z żadnymi modami nie utrzymywałem bliższego kontaktu. Trochę ze Staficzką i trochę z dorcis, której zawsze sprzedawałem chmurki. Oczywiście - modzi mają pracę, dom, własne życie i chyba dobrze wywiązują się ze swojego stanowiska. Nie płacą im przecież za to. Wink
Ja tam rozmawiałam z pszczółką i ilh_ac cheers
Ja zawszę z drasunią, daisy, i raz pisałam do dorcis.
Jak napisałem do moda to nie dostałem odpowiedzi
Ja dostałam po około 10 minutach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Kwi 12, 2013 8:24 am

Kamil2010 napisał:
Możecie już przestać cytować ?
He, he, he. Najwidoczniej nie. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Kwi 12, 2013 8:31 am

JadeXDD napisał:
Kamil2010 napisał:
Możecie już przestać cytować ?
He, he, he. Najwidoczniej nie. Very Happy
Bardzo zabawne. Wiecie, że tym sposobem sobie rozciągacie stronę ? Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Kwi 12, 2013 8:33 am

I tak maxymalnie jest 10 zaznaczeń(niemniej uważam, że nie ma sensu cytować odpowiedzi które idą jedna za drugą..), pamiętam jak ludzie się bawili i wprowadzono ograniczenia..-taki offtop.
Powrót do góry Go down
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostSob Kwi 20, 2013 12:54 pm

JadeXDD napisał:
Ogier12 napisał:
JadeXDD napisał:
Czekoladoowa napisał:
Szron napisał:
JadeXDD napisał:
JadeXDD napisał:
Koszatka napisał:
Szron napisał:
Kamil2010 napisał:

Odeszła ze względu na studia. W 2011 jakoś tak w okolicach maja - czerwca Wink
Duużo później. Bo ja dołączyłem w lipcu 2011 to jeszcze ją pamiętam jako moderatorkę. To mógł być październik - początek roku akademickiego. Wink
Znam chociaż powód;)
W sumie to żadnych starych modów nie znam. Calvanę to tak, ale reszty, nie.
Też z żadnymi modami nie utrzymywałem bliższego kontaktu. Trochę ze Staficzką i trochę z dorcis, której zawsze sprzedawałem chmurki. Oczywiście - modzi mają pracę, dom, własne życie i chyba dobrze wywiązują się ze swojego stanowiska. Nie płacą im przecież za to. Wink
Ja tam rozmawiałam z pszczółką i ilh_ac cheers
Ja zawszę z drasunią, daisy, i raz pisałam do dorcis.
Jak napisałem do moda to nie dostałem odpowiedzi
Ja dostałam po około 10 minutach.
Ja prosiłam o bana i go nie dostałam. Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostSob Kwi 20, 2013 1:10 pm

anje - poco chciałaś bana?
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostSob Kwi 20, 2013 1:35 pm

Właśnie?
Nie wiedziałam,ze dostawanie banów za nic sprawia taką przyjemność Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 21, 2013 2:00 am

Czasem może karmę uratować Wink Jeśli wiesz, że ktoś oprócz ciebie jest na twoim koncie i mógłby zacząć spamować na forum, to taki ban chociażby na ten dostęp jest dla ciebie zbawieniem. Włamywacz nie może wtedy tam na spamować. Dodatkowo dobrze poprosić o ban na pocztę - z tego też czasem ludzie spam robią.
Na jeden dzień, a ty sobie na spokojnie hasło zmieniasz i ta osoba już ci nie wejdzie potem.
Nie jestem pewna jak wygląda sprawa z banem całkowitym. Czy to od razu wywala (to byłaby najlepsza opcja, bo włamywacz nie mógłby rzeczy z CR zmarnować i koni posprzedawać/ubić) czy nie. Przydałoby się o to kiedyś podpytać jakiegoś moda.

Tylko nawet jak ktoś prosi o bana do moda, to warto wyjaśnić sytuację - dlaczego się go chce, że chodzi o ochronę i tylko jeden dzień.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 21, 2013 2:46 am

LadyArvena napisał:
Czasem może karmę uratować Wink Jeśli wiesz, że ktoś oprócz ciebie jest na twoim koncie i mógłby zacząć spamować na forum, to taki ban chociażby na ten dostęp jest dla ciebie zbawieniem. Włamywacz nie może wtedy tam na spamować. Dodatkowo dobrze poprosić o ban na pocztę - z tego też czasem ludzie spam robią.
Na jeden dzień, a ty sobie na spokojnie hasło zmieniasz i ta osoba już ci nie wejdzie potem.
Nie jestem pewna jak wygląda sprawa z banem całkowitym. Czy to od razu wywala (to byłaby najlepsza opcja, bo włamywacz nie mógłby rzeczy z CR zmarnować i koni posprzedawać/ubić) czy nie. Przydałoby się o to kiedyś podpytać jakiegoś moda.

Tylko nawet jak ktoś prosi o bana do moda, to warto wyjaśnić sytuację - dlaczego się go chce, że chodzi o ochronę i tylko jeden dzień.
Dzięki za podsunięcie mi pomysłu. Napiszę do jakiegoś moderatora, i się podpytam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 21, 2013 10:31 am

Lady,to wcale nie jest takie głupie,wręcz pożyteczne i logiczne.Tylko - właśnie,trzeba wyjaśnić jeśli się już o bana prosi,dlaczego i niech to będzie jakiś dobry powód,np. taki jaki podała Arvena Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Kwi 23, 2013 10:54 am

JadeXDD napisał:
LadyArvena napisał:
Czasem może karmę uratować Wink Jeśli wiesz, że ktoś oprócz ciebie jest na twoim koncie i mógłby zacząć spamować na forum, to taki ban chociażby na ten dostęp jest dla ciebie zbawieniem. Włamywacz nie może wtedy tam na spamować. Dodatkowo dobrze poprosić o ban na pocztę - z tego też czasem ludzie spam robią.
Na jeden dzień, a ty sobie na spokojnie hasło zmieniasz i ta osoba już ci nie wejdzie potem.
Nie jestem pewna jak wygląda sprawa z banem całkowitym. Czy to od razu wywala (to byłaby najlepsza opcja, bo włamywacz nie mógłby rzeczy z CR zmarnować i koni posprzedawać/ubić) czy nie. Przydałoby się o to kiedyś podpytać jakiegoś moda.

Tylko nawet jak ktoś prosi o bana do moda, to warto wyjaśnić sytuację - dlaczego się go chce, że chodzi o ochronę i tylko jeden dzień.
Dzięki za podsunięcie mi pomysłu. Napiszę do jakiegoś moderatora, i się podpytam.
Nie dostaniesz. Oni nie mają takich możliwości.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Kwi 23, 2013 11:21 am

Jak nie mają? A kto bany na forum czasami wlepia? Wink Wątpię żeby modzi nie mieli takich uprawnień. Przecież trolle czasami nagle znikają z forum.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 28, 2013 11:59 am

LadyArvena napisał:
Jak nie mają? A kto bany na forum czasami wlepia? Wink Wątpię żeby modzi nie mieli takich uprawnień. Przecież trolle czasami nagle znikają z forum.
Nie wiem. Nie mogą chyba wlepić za nic. Jeśli nic jeszcze nie zrobiłam to chyba właśnie nie mogą. Tak mi odpowiedziała Drasunia.
Powrót do góry Go down
agula125
Nowy
agula125


Nick w grze : agula125(PL, INT)
Liczba postów : 13
Dołączył : 08/12/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 11:59 am

Ja tak właściwie nie mam nic do moderatorów, ale ich inteligentne odpowiedzi typu "Odpowiedź udzielona. Zamykam" są Stare dobre (?) Howrse - Page 4 2195938138 

Co do tematu:
Stare Howrse = fajne, rzadkie promocje(Kalendarz wrześniowy <3<3), DJ, lizawki, możliwość wygrania boskiego za kilka kuponów(a nie tak jak teraz = 30,40,50...), wspaniali moderatorzy, ambicja i dążenie do celu(np. hodowla koni), ogromne happy, bo masz jednorożca czy pegaza, piękna grafika... Ogólnie... no satysfakcja z gry.

Teraźniejsze Howrse = jednorożce i pegazy za 10-20 tys. eq, promocje niemalże codziennie, bardzo inteligentna(hahaha ^^) moderacja, ban za wypowiedzenie własnego zdania, coraz gorsza grafika, boskie za 30, 40 kuponów, coraz mniej graczy, bo "Nie na takim Howrse się zarejestrowałem/am"

So.....?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1464839
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 12:57 pm

agula125 napisał:
Ja tak właściwie nie mam nic do moderatorów, ale ich inteligentne odpowiedzi typu "Odpowiedź udzielona. Zamykam" są Stare dobre (?) Howrse - Page 4 2195938138 
Nie rozumiem co macie do tych odpowiedzi. Ja na ich miejscu zamykałabym bez słowa. Odpowiedź jest? Jest, więc po co mają pisać jakieś długie posty które mało co wniosą? 

Mi najbardziej brakuje HOG i zwierzaków. Jakbym wiedziała, ze znikną jak przerwę grę to bym miała ich o wiele więcej niż tylko małpę HOG... Podobały mi się też stare obrazki koni, dość proste, lekko dziecinne ale bardzo lubiłam obrazki leżących źrebaków. Te kanadyjczyki, mustangi, hanowery ^^ Oczywiście mówię o V1, bo V2 w większości to porażka, tylko te mustangi ratowały wszystko.

Jedną z lepszych zmian jest dzisiejszy widok okna konia, kiedyś to było strasznie nieczytelne. 

Dla nowszych graczy - jak to kiedyś wyglądało
Powrót do góry Go down
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Lis 05, 2013 10:51 am

El napisał:
jak to kiedyś wyglądało
O my Got!  Stare dobre (?) Howrse - Page 4 4064056192 Jakie dziwaczne! A jak wyglądają pegazy - te ich skrzydła, no i większość koni wygląda bardzo podobnie Shocked
Powrót do góry Go down
Karola.
Nowy
Karola.


Nick w grze : Karola.
Liczba postów : 45
Dołączył : 24/11/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostNie Lis 24, 2013 9:20 am

carrie17 napisał:


No taaak, ale większość tych petycji jest po prostu bzdurna, gdyby chcieli rozdawać boskie konie za 100 dni stażu/ w jakiś kołach fortuny i innych badziewiach, to by to robili - a nie robią. Bo im się to nie opłaca, logiczne Razz
jak wyżej !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3480736
eva2002
Nowy
eva2002


Nick w grze : eva2002
Liczba postów : 8
Dołączył : 17/01/2014

Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Kwi 07, 2014 11:45 pm

Cóż, takie jest życie...
Stare Howrse nie było jakieś straszne, ale nowe też nie najgorsze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2230619
Sponsored content





Stare dobre (?) Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Stare dobre (?) Howrse
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Nasze stare , dobre Howrse
» Stare dobre gry
» Stare Howrse
» Stare Howrse
» "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: