Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166

Go down 
+17
annie
Hoping.
Cisa
Liptonka13
Malto
Ejli
Star-x3
Lubelak
xTikTakx
dia111
Uśmieszek
Aangelika101
Guzik
Sweet Rabbit
hanka1998
Kikyo22
Jetrel
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 4:10 pm

Daj ktoś mi znać jak będzie miec dostęp do sprzedaży.
A w kłótnie nie wnikam Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 1408441462
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 1:48 am

Co to sen robi z ludźmi... najwyraźniej łagodzi obyczaje, bo ciśnienie mi zeszło, więc postanowiłam jednak wspomóc Donkę - dziewczyna dostanie ode mnie rogaciznę Connemara - KILK. Ogierek zostanie wystawiony na sprzedaż zarezerwowaną - ma możliwość odkupienia?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 5:45 am

Powiem tak- pomogłam zanim Mika i trenerka zrobiły awanturę. Jakiś drobiazg (czytaj Krew Meduzy) poleciał do Donki. Czemu o tym nie zawiadomiłam? A czemu miałam to pisac?
Ktoś nie chce- nie pomaga, proste...
A tak na marginesie- po zabanowaniu Miki i trenerki zrobiło się tu jakoś miło i przyjemnie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Aangelika101
Już coś wie
Aangelika101


Nick w grze : Aangelika101
Liczba postów : 242
Dołączył : 15/02/2012

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 5:48 am

hanka1998 napisał:
po zabanowaniu Miki i trenerki zrobiło się tu jakoś miło i przyjemnie...

no cóż, nie da się tego ukryć Very Happy
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 6:01 am

Racja. W końcu mi ulżyło. I tak jak jeden raz Mika powiedziała "To Sweet Rabbit nie może pomóc: [skopiowany plan mojego tygodnia]" - nauczyła mnie, że nie warto pomagać.

Ja osobiście również mam swoją jakby pieszczoszkę, Black Kitty - zakwaterowała u mnie swojego konia, zobaczyłam na profek i okazało się, że została okradziona. Dałam jej prysznic w jednym z boksów The Snowflake'a Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 6:03 am

Ja też odczułam ulgę po tym, jak zniknęły z forum chociaż na jakiś czas. Nie znoszę awanturników, którzy niczego innego nie potrafią, tylko jątrzą na każdym kroku i obrzucają ludzi obornikiem. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego i moja pomoc nie wiąże się bynajmniej z tym, że jej wręcz żądały. Jetrel załagodziła sytuację, dlatego ostatecznie zdecydowałam się pomóc. Wcześniejsza tzw. "interwencja" wyżej wspomnianych sprawiała, że odwracałam się od dziewczyny 4-rema literami, bo ta afera zniechęciła mnie do niesienia komukolwiek pomocy oprócz moich dobrych znajomych.

Po zrobieniu rekonesansu moich zasobów, pomyślę, co mogę podarować Donce jako symboliczną pomoc i skontaktuję się z nią.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 7:43 am

Ja osobiście wspomogłabym Donkę.Jedyne co zostaje to jej pomóc.Skoro ludzie,którzy chcą tak bardzo ,,pomóc" Donce,tylko pogarszają sprawę należy się tym zająć.I oby ludzi takiego pokroju jak ktoś już wspomniał,więcej takich awantur nie wszczynali,bo bądź co bądź na nas się to potem odbija.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 10:33 am

W 100% zgadzam się z Pysią. I dziękuję Zagrodzie za wsparcie, gdy było mi źle przez Mikę i trenerkę Smile Jesteście kochani :*

Gdybyście wiedziały [zwracam się do Miki i trenerki] to jeden z postów również został oznaczony jako "Przyklejony" by nie spadał. Wystarczy tylko wiadomość do moda z prośbą o zrobienie wątku xxxxx przyklejonym. Dodatkowo, nie może to być wątek z kłótnią itp. Wystarczy znajomość zasad dobrego wychowania Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 3:01 am

Ja osobiście uznałabym sprawę za zamkniętą.To tyle z mojej strony. Very Happy Mam nadzieję,że Ban nauczy te dziewczyny choć odrobinę opanowania.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2816
Dołączył : 18/01/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 3:07 am

Dziewczyny zrobiły źle i dostały karę. Proszę już nikogo nie opluwać i nie mieszać z błotem. Tak robiąc samemu zachowujecie się podobnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 3:30 am

Masz rację Lubelaku to nie było miłe z mojej strony..W każdym razie mają szansę aby poprawić swoje zachowanie.
Powrót do góry Go down
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 4:27 am

Ja również mogę pomóc. Napiszę do niej na Howrse i niech mi napisze czego najbardziej potrzebuje Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 5:58 am

Dziewczyny zrobiły źle i dostały karę. Proszę już nikogo nie opluwać i nie mieszać z błotem. Tak robiąc samemu zachowujecie się podobnie.
owszem.
Jednak ktoś podniósł nam ban z dnia do dwóch.
wiele osób opluwało nas pod nieobecność.
zatem proszę o ukaranie tych graczy TAK jak nas.

A graczy którzy wymieniali się z Donką
mają raczej dobre życie
Dziwne gracz volvetta:
[You must be registered and logged in to see this link.]
no dość dobrze prosperuje...
gracz carmella:
[You must be registered and logged in to see this link.]
gracz laguna
[You must be registered and logged in to see this link.]
punktów karmy ZERO czyli 2 miesiące ban

wątpie że o multi. raczej znajome wszystkie są z Graficznej Sagi - to je łączy.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 6:03 am

Znowu drżę... Miko, może Ty też troszkę przystopuj z tym "Proszę o danie xxxxx bana"... Podobno że ktoś się dopominał że Wy macie bana a ja nie, i ja też zostałam zbanowana... Sad Znów psuje się mi humor >,<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 6:05 am

weź nie stękaj rozmowa zamknięta. chcesz sie kłócić pisz na howrse a nie śmieć zagrody

zajrzyjcie na profile tych graczy
mają eq. mają znajomych. jedynie gracz z zerową karmą.
sądzę że on jest prowodyrem
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 6:09 am

Mogę Donkę wspomóc, ale nie tym czymś co chciałam jej na początku dać... Odechciało mi się przez popsucie humoru czwartkowego T.T
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 6:10 am

dziewczyny podejrzane o kradzież
zaprosiłam na ZM.
dajcie im szanse do wyjaśnienia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 6:12 am

Sweet Rabbit napisał:
Mogę Donkę wspomóc, ale nie tym czymś co chciałam jej na początku dać... Odechciało mi się przez popsucie humoru czwartkowego T.T
już skończyłaś? zakończ wspominanie twojego humoru na serio mnie to nie interesuje.


obie volvetta i cremella nie odpisują na moje wiadomości.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 6:20 am

STOP
patrzcie
Wejdźcie na ich stronę - na howrse
wejdźcie w któryś baner
strona graficznej sagi
Pierwszy post
1 komentarz
kto pisze? laugna-- pewnie błąd laguna10 16 February??
teraz na stronie laguny jest baner członka .
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 7:49 am

Mika_TLR napisał:
Sweet Rabbit napisał:
Mogę Donkę wspomóc, ale nie tym czymś co chciałam jej na początku dać... Odechciało mi się przez popsucie humoru czwartkowego T.T
już skończyłaś? zakończ wspominanie twojego humoru na serio mnie to nie interesuje.

A mnię nie interesuje, że cię nie interesuje. Znów przyszłaś robić zamęt?


Ostatnio zmieniony przez Sakura0001 dnia Sob Lut 18, 2012 7:53 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 7:55 am

Taa... I moje drżenie po zniknięciu spod miki napisu "BANNED" było słuszne... Wiedziałam, że znowu się zacznie... Jestem jasnowidzem ? o.O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:09 am

Mika_TLR napisał:

Jednak ktoś podniósł nam ban z dnia do dwóch.
wiele osób opluwało nas pod nieobecność.
zatem proszę o ukaranie tych graczy TAK jak nas.

Jednak nikt nikogo wyzwiskami nie obrzucał. Ani nie ośmieszał.

Mika_TLR napisał:
rozmowa zamknięta
Także uznaję tamten temat za zamknięty.

Mika_TLR napisał:

sądzę że on jest prowodyrem
Albo, jeśli to multi, to to jest główne konto. Raczej wątpię, żeby ktoś, kto się komuś włamał rozdawał znajomym rzeczy... Musiałby też im się przyznać, żeby konie mogli wystawić na sprzedaż... Więc albo multi, albo współdziałanie. W każdym razie wszystkie 3 konta są winne.

Mika_TLR napisał:
dziewczyny podejrzane o kradzież
zaprosiłam na ZM.
dajcie im szanse do wyjaśnienia.
I już jedna napisała na profilu, że kasuje konto Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:16 am

LadyArvena napisał:
Mika_TLR napisał:

Jednak ktoś podniósł nam ban z dnia do dwóch.
wiele osób opluwało nas pod nieobecność.
zatem proszę o ukaranie tych graczy TAK jak nas.

Jednak nikt nikogo wyzwiskami nie obrzucał. Ani nie ośmieszał.

[...]

Racja. Ja na Ciebie nic bardzo ośmieszającego nie mówiłam, a Ty mnie wręcz zraniłaś.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:18 am

Powiem tylko tak:
Rabbit i Mika- ogarnijcie się! To nie jest wątek na kłótnie, tylko o pomocy graczce! Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:30 am

hanka a czy ja coś pisze?
ta dziewczynka cały czas się nad sobą użala

ja piszę o graczach których podejrzewacie o kradzieć
tymczasem normalnej odpowiedzi która mnie nie obraziła udzieliła tylko Arvena
to jest normalne?
nikt nie obrazał? I prostactwo powróciło...
Sweet Rabbit, nie odpisuj, nie tykaj ekskrementów, bo korzyści z tego żadnych, a tylko się pobrudzisz.
Do Administracji Zagrody apeluję o zdecydowane i skuteczne pozbycie się co niektórych osób z forum. Czasowy ban ewidentnie nie skutkuje.Taa... I moje drżenie po zniknięciu spod miki napisu "BANNED" było słuszne... Wiedziałam, że znowu się zacznie... Jestem jasnowidzem ? o.O
A mnię nie interesuje, że cię nie interesuje. Znów przyszłaś robić zamęt?
uprzejmość, uczę się jej od najlepszych lol!

Arvena która?
ja pisałam z Cremello
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:37 am

Mika_TLR napisał:
hanka a czy ja coś pisze?
ta dziewczynka cały czas się nad sobą użala

ja piszę o graczach których podejrzewacie o kradzieć
tymczasem normalnej odpowiedzi która mnie nie obraziła udzieliła tylko Arvena
to jest normalne?
nikt nie obrazał? I prostactwo powróciło...
Sweet Rabbit, nie odpisuj, nie tykaj ekskrementów, bo korzyści z tego żadnych, a tylko się pobrudzisz.
Do Administracji Zagrody apeluję o zdecydowane i skuteczne pozbycie się co niektórych osób z forum. Czasowy ban ewidentnie nie skutkuje.Taa... I moje drżenie po zniknięciu spod miki napisu "BANNED" było słuszne... Wiedziałam, że znowu się zacznie... Jestem jasnowidzem ? o.O
A mnię nie interesuje, że cię nie interesuje. Znów przyszłaś robić zamęt?
uprzejmość, uczę się jej od najlepszych lol!

Arvena która?
ja pisałam z Cremello

To może przestaniesz pastwić się w końcu nad dziewczyną? Pępek świata przybył? Czym niby uraziłam delikatne ego twe?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:39 am

wydaje mi się ale chyba wy nie patrzycie na to CO się pisze tylko KTO pisze.
dobieraj słowa grzecznie sakura. chyba że chcesz bana na ochłonięcie
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:46 am

Mika, zachowujesz się jak Admin... Ale nim nie jesteś, ochłoń z tymi banami...

Cóż, przyznam się - trochę wyjechałam z tekstami ale po czwartku... Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 1437009601
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:46 am

Po pierwsze-nie rozkazuj mi, jesteś dla mnie zbyt smarkata, żeby zwracać się do mnie tym tonem. Po drugie-ty mi nie przyznasz bana, na szczęście, gdyż owóż nie masz takiej władzy, jeszcze Adminem nie zostałaś...

Przykład kultury i obycia płynie w końcu od ciebie i trenerki. Próbuję zniżyć się do waszego poziomu, abyście cokolwiek zrozumiały z mojego przekazu.

Tak na marginesie niebywałe, że już zdążyłam zrobić ci na złość słowami. Szybko poszło...

Skończ pastwić się w końcu nad Rabbitem. Może tak teraz ty znajdziesz się w jej sytuacji, gdy napadłyście ją z trenerką?


Ostatnio zmieniony przez Sakura0001 dnia Sob Lut 18, 2012 8:56 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:54 am

Ciągle tylko o mnie, żadnego pozytywnego do mnie nastawienia... Skończysz? Miko, ban na 1 dzień najwyraźniej Ci nie pomógł Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sponsored content





Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166   Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166 - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Potrzebna pomoc!
» Potrzebna pomoc w zadaniu !
» Tablet graficzny - potrzebna pomoc (:
» Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!
» Pilnie potrzebna pomoc dla ofiary włamania!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: